1351
1341
عنوان

عصر جدید 😭 طرفداراش بیاااین 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 67 پست

انتخاب سخته دیگه

مجبور شدن یکی رو انتخاب کنند

قبل از ارسال پیامهای مختلف در پیام رسانهای اجتماعی از درستی آن مطمئن شوید. مسئولیت مطلبی که ارسال می کنید با شماست نگویید من فقط کپی کردم نمی دونم راسته یا نه!!!
آخه اون یکیا بهتر بودن خواهر  گریه نکن

آره خداییش اون یکیا خیلی مهارت داشتن

ولی اینام صداشون خیلی خوب بود، توی فصل قبل که فارسی هم خوندن محشرررر بود 😭

عاقا انقد توی امضاها نوشتن صلوات بفرستید برام، من دیگه روم نمیشد بگم 😅 ولی واقعا کار قشنگیه، میشه اگه تونستی برا منم یه صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹
آره واقعا سخت بود همشون خوب بودن ولی از کار اون پسره هادی، خیلی بدم اومد که نیومد رو صحنه

آخه میخواست بیاد چیکار کنه؟؟

قد ۱۷۰  وزن ۷۹   وزن هدف ۶۵   ان شاالله ۳۰ شهریور بتونم ی تاپیک بزنم با عنوان    هوررررراااااا 😍 بالاخره ۶۵ کیلو شدم😍😍😍😍

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

بنظرم حق شروین بود

کار عروسگ کردان یخت بودا خیلیم سخت بود

فقط 38 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
1350
شروين چكار ميكرد يادم رفته

خواننده بود سبک خودش میخوند

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...
آخه میخواست بیاد چیکار کنه؟؟

آره خب کار خاصی نداشت دیگه

ولی باید خیلی قشنگ از قبل عذر خواهی میکرد و میگفت نمیام

نه؟

خیلی بی ادبانه یهویی نیومد

عاقا انقد توی امضاها نوشتن صلوات بفرستید برام، من دیگه روم نمیشد بگم 😅 ولی واقعا کار قشنگیه، میشه اگه تونستی برا منم یه صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹
بچه ها عصر جدید کی پخش میشه؟

یکشنبه دوشنبه ۱۰ونیم 

پنجشنبه۱۰وبیست دقیقه جمعه ساعت۱۸

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...
1348
به نظرم داوریشون درست بود😊 من خودم پدال ی موتورو نمی تونم بزنم

آره عزیزم

به نظر منم اون یکیا خیلی مهارت داشتن

اما اینام خیلی حیف شدن 😔

آره خب کار خاصی نداشت دیگه ولی باید خیلی قشنگ از قبل عذر خواهی میکرد و میگفت نمیام نه؟ خیلی بی اد ...

این سه تا هم تیمیش رو دیده بنده خدا یهو کپ کرده اسهال گرفته😂😂😂😂

قد ۱۷۰  وزن ۷۹   وزن هدف ۶۵   ان شاالله ۳۰ شهریور بتونم ی تاپیک بزنم با عنوان    هوررررراااااا 😍 بالاخره ۶۵ کیلو شدم😍😍😍😍
چون داورا هیچی حالیشون نیست

نه خب خداییش بقیه هم خیلی مهارت داشتن

کاش میشد همشون انتخاب شن 😍

1226

وای من خیلی زورم گرفت بابا اینا استعداد واقعی بودن همش کارای ورزشی و هیجانی میره بالا ک میشه با تمرین هم انجامش داد 

آی ام یخمک صدتومنی ک گرون شده و 500تومنی شده   همی کاراشونه هااااا ک به دلم نمیشینن والااااا  یه شیرازی بلغمی خسته  
این سه تا هم تیمیش رو دیده بنده خدا یهو کپ کرده اسهال گرفته😂😂😂😂

آررره

همون بهتر که نیومد 😂

خواننده بود سبک خودش میخوند

این سبکی من زیاد شنیده بودم که

فقط 38 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
بچه ها چندشب پیش چطوری شده بود که میگفتن علی خوانی به ازدواج فکر کرده؟ 

پسرکه گفت زنش مهریه ش اجرا توی محکه واسه سرطانیا

علی خانیم زنشوبلندکردبراش دست زدن

گفت دخترخاله ای خواهری نداری مجردباشه؟

شوخی کرد همه م خندیدن

🖤بذارسایه ت همیشه رو،سرم باشه...🖤
1335