1803
1804
عنوان

عصر جدید 😭 طرفداراش بیاااین 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 67 پست
آخه اون یکیا بهتر بودن خواهر  گریه نکن

آره خداییش اون یکیا خیلی مهارت داشتن

ولی اینام صداشون خیلی خوب بود، توی فصل قبل که فارسی هم خوندن محشرررر بود 😭

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
آره واقعا سخت بود همشون خوب بودن ولی از کار اون پسره هادی، خیلی بدم اومد که نیومد رو صحنه

آخه میخواست بیاد چیکار کنه؟؟

حسرت واقعی  رو  اون  روزی  می‌خوری  که          می بینی به  اندازه سنِ‌ت زندگی  نکردی...!

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

بنظرم حق شروین بود

کار عروسگ کردان یخت بودا خیلیم سخت بود

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
1805
شروين چكار ميكرد يادم رفته

خواننده بود سبک خودش میخوند

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...
آخه میخواست بیاد چیکار کنه؟؟

آره خب کار خاصی نداشت دیگه

ولی باید خیلی قشنگ از قبل عذر خواهی میکرد و میگفت نمیام

نه؟

خیلی بی ادبانه یهویی نیومد

بچه ها عصر جدید کی پخش میشه؟

یکشنبه دوشنبه ۱۰ونیم 

پنجشنبه۱۰وبیست دقیقه جمعه ساعت۱۸

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...
1771
به نظرم داوریشون درست بود😊 من خودم پدال ی موتورو نمی تونم بزنم

آره عزیزم

به نظر منم اون یکیا خیلی مهارت داشتن

اما اینام خیلی حیف شدن 😔

آره خب کار خاصی نداشت دیگه ولی باید خیلی قشنگ از قبل عذر خواهی میکرد و میگفت نمیام نه؟ خیلی بی اد ...

این سه تا هم تیمیش رو دیده بنده خدا یهو کپ کرده اسهال گرفته😂😂😂😂

حسرت واقعی  رو  اون  روزی  می‌خوری  که          می بینی به  اندازه سنِ‌ت زندگی  نکردی...!
چون داورا هیچی حالیشون نیست

نه خب خداییش بقیه هم خیلی مهارت داشتن

کاش میشد همشون انتخاب شن 😍

1794
این سه تا هم تیمیش رو دیده بنده خدا یهو کپ کرده اسهال گرفته😂😂😂😂

آررره

همون بهتر که نیومد 😂

خواننده بود سبک خودش میخوند

این سبکی من زیاد شنیده بودم که

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
بچه ها چندشب پیش چطوری شده بود که میگفتن علی خوانی به ازدواج فکر کرده؟ 

پسرکه گفت زنش مهریه ش اجرا توی محکه واسه سرطانیا

علی خانیم زنشوبلندکردبراش دست زدن

گفت دخترخاله ای خواهری نداری مجردباشه؟

شوخی کرد همه م خندیدن

هرچیزیکه میشنویم دیدگاه است نه واقعیت!هرچیزی که میبینیم یک زاویه ی دیداست نه حقیقت!❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙
1774