1265
1273
عنوان

عصر جدید 😭 طرفداراش بیاااین 😭

932 بازدید | 67 پست

بچه هاااا

من الان تکرار دیشبو دیدددم

اون دو تا داداش کوردا چرا حذف شدددن

دلم سوخت براشون

خیلی دوس داشتنی بودن، صداشون عااااالی بود 😭

عاقا انقد توی امضاها نوشتن صلوات بفرستید برام، من دیگه روم نمیشد بگم 😅 ولی واقعا کار قشنگیه، میشه اگه تونستی برا منم یه صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291

به قول احسان 

عهههههههههههههه😐

فقط 43 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

خیلی انتخاب سخت بود...اما ب نظرم حق اون دوتا بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...

من هنوز اصابم خرده اون عروسک گردان مسخره چرا بجا شروین اومد!!!!

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•                                                                                                                           {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}                                                                                     
داورا انتخاب سختی داشتن دیشب

آره واقعا سخت بود

همشون خوب بودن

ولی از کار اون پسره هادی، خیلی بدم اومد که نیومد رو صحنه

عاقا انقد توی امضاها نوشتن صلوات بفرستید برام، من دیگه روم نمیشد بگم 😅 ولی واقعا کار قشنگیه، میشه اگه تونستی برا منم یه صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹
1307
من هنوز اصابم خرده اون عروسک گردان مسخره چرا بجا شروین اومد!!!!

عروسگ کردان عالی بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
1226
عروسگ کردان عالی بود

بنظرم حق شروین بود

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•                                                                                                                           {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}                                                                                     
آره واقعا سخت بود همشون خوب بودن ولی از کار اون پسره هادی، خیلی بدم اومد که نیومد رو صحنه

من از اون اجرای اولش متنفرم مردیکه دوروغگو ینی چی مثلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1311