1803
1804

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

خانما شما کیت رو ک تو ادرار میزارید فوری درش میارید بعد ۱۰ دیقه صبر میکنید تا جواب بده یا ۱۰دیقه میزارید تو ادرار بمونه؟؟

میشه برای بچه دار شدنم یه صلوات بفرستی.؟؟خداجووونم...میشه به همه ی اونایی که نی نی میخوان...نی نی خوشگل بدی؟؟؟میشه این تیکر اقدامم ب تیکر بارداری تبدیل بشه؟؟؟❤❤❤

من از مارک ریما استفاده کردم دو روز مثبت بود 

ولی دیگه بعدش استفاده نکردم ببینم چی به چیه

بعدها یه جایی خوندم باید یه زمان خاص استفاده کرد..من نه..هر موقع روز تست کردم

صدای دهل از دور خوش است.
چ مارکی خوبه؟

مدیکور

بنظرم مکس ک دو خطه شد باید اقدام کرد واسه من ماه پیش اصلا پررنگ نشد یه هاله انداخت میخواستم بعدا اقدام کنم ولی به حسم اعتماد کردم و بعد هم ک سونو رفتم گفتن آزاد شده

1771
مدیکور  بنظرم مکس ک دو خطه شد باید اقدام کرد واسه من ماه پیش اصلا پررنگ نشد یه هاله انداخت میخ ...

ممنون گلم.

هر لحظه این را به یاد داشته باشید که اندازه مشکلاتت از قدرت خداوند خیلی کوچکترند.پس همواره با خودت زمزمه کن:لا حول و لا قوه الا بالله
خانما شما کیت رو ک تو ادرار میزارید فوری درش میارید بعد ۱۰ دیقه صبر میکنید تا جواب بده یا ۱۰دیقه میز ...

من ۱ دقیقه نگه میدارم بعد درش میارم ۱۰ دقیقه بعد چک میکنم

همون دو روز پیش بهتر بود هر روز اقدام میکردی

اره ولی من شوهرم سرده عزیزم دست من نیست هر وقت خودش بخواده🙁خسته باشه اصلا خبری نیست من خودم چک می کنم ببینم کی خوبه کلی برنامه ریزی میکنم ولی از اون ور هیچی به هیچی 😕

1794

من که به کیت اعتماد ندارم چند بار استفاده کردم جواب نگرفتم دراخر رفتم دکتر بهم که ۱۳ ۱۴ ۱۵ تخمکا فعالند ۱۶ر۱۷ ۱۸ ازاد میشند پس برا نتیجه بهتر از ۱۳پری تا ۲۰ یک درمیان اقدام داشته باشه مهم از ۱۳ پزی تا ۱۸ هسش ودوروزم برا احتیاط

1774