1351
1341
عنوان

بنظرتون لاغر میشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 57 پست
فکر نکنم فرقی داشته باشه ولی مانکن هدفشو فعال کردم و برام تاریخ زد ولی من خیلی زودتر از اون تاریخ کم ...

افرین روزی من باشه ایشالا

میگم بنظرت 6 کیلو چقد طول میکشه کم کنم

فقط صبحانون؟ناهاراچی

اره فداتشم فقط صبحانه ناهار نه نون ندارم دیگه یا سینه مرغ ابپز میکنم با هویج وسبزیجات اینا یا ی کاسه ماستخوری ماست یا سبزی خوردن فراون یا سیب زمینی ابپز بدون نون با کاهو میزارم لای کاهو ک جای نون بگیره بستگی بخودت داره ک غذاهاتو رژیمی وخوش طعم درست کنی موقعی ای ک پلو دارم 5قاسق میخورم در روز یک لیتر اب میخورم قهوه اول صبح میخورم سرکه سیب هم سه قاشق غذا خوری توی اب ولرم صبح ناشتا میریزم میخورم چربی شکمو اب میکنه سوالی داشتی بپرس   برات توضیح بدم

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کالری شماریموزن شروع70هدف اولم65 🔓  هدف دومم63 🔓 هدف بعدیم60 🔒  
افرین روزی من باشه ایشالا میگم بنظرت 6 کیلو چقد طول میکشه کم کنم

بدنا با هم متفاوته در کنارش من فقط حلقه میزدم شما میخوای ورزشم بکنی که خیلی خوبه من هفته ای حدود ۷۰۰ گرم کم می کردم و مشکلیم پیش نیومد چون همه چی میخوردم اما کمتر، موفق باشی

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

اره فداتشم فقط صبحانه ناهار نه نون ندارم دیگه یا سینه مرغ ابپز میکنم با هویج وسبزیجات اینا یا ی کاسه ...

وای چ سخت من نون نباشه ته  دلمونمیگیره😂😂😂چربی سوز چیاخوبه؟باااین روش در ماه چقدر کم میکنی

1350
اره فداتشم فقط صبحانه ناهار نه نون ندارم دیگه یا سینه مرغ ابپز میکنم با هویج وسبزیجات اینا یا ی کاسه ...

عزیزم چند نمونه از سبزیجاتی گ آب پز میکنی و خوش خوراکه میگی لطفا

1307
1226