2410
2553
عنوان

اخلاق مادر شوهر وخواهر شوهررر

299 بازدید | 28 پست

خانم هاا من ی عقیده ای دارم اینه ک ب لباس پول زیادی نمیدم یعنی به جای اینک لباس هایی با جنس عالی وقیمت گرون بخرم لباسی میخرم که جنسش متوسط باشه ،ولی عوضش چند تا میخرم چون تنوع برام خیلی مهمه ،ولی وقتی پیش خواهر شوهرمم وبخصوص مادر شوهرمم میگم میگن خوب جنسش خوب نیس دیگ اونیک ما خریدیم جنسش بهترهههه عوض اینک بگه کاری خوبی میکنی ب نفع پسرمه امروز اعصابم خورد شد منم بعد این نمیخام قیمت لباسامو بگم بهشون ،نظر شما چیهه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

اصلاً شما چرا در این موردا با مادرشوهر خواهرشوهر صحبت میکنی؟ 🤔🤔 مگه مادر خواهرتن؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

اصلا تا الان واسه چی گفتی..به اونا چه ربطی داره...چرا راهو برای دخالتاشون باز میکنی

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

به نظر من به من حسادت میکنن چون من همیشه میرم ی لباسی انتخاب میکنم که همه خوششون میاد ولی قیمتشم مناسبه ،ولی اونا عقیده دارن چیز گرون همیشه عالیه ولی به نظر من همه میتونن با پول زیاد بهترین هارو بخرن اون کسی هنر کرده ک با پول کم خوشگل ترین لباس هارو انتخاب کنه

2706