1265
1292
عنوان

اخلاق مادر شوهر وخواهر شوهررر

274 بازدید | 28 پست

خانم هاا من ی عقیده ای دارم اینه ک ب لباس پول زیادی نمیدم یعنی به جای اینک لباس هایی با جنس عالی وقیمت گرون بخرم لباسی میخرم که جنسش متوسط باشه ،ولی عوضش چند تا میخرم چون تنوع برام خیلی مهمه ،ولی وقتی پیش خواهر شوهرمم وبخصوص مادر شوهرمم میگم میگن خوب جنسش خوب نیس دیگ اونیک ما خریدیم جنسش بهترهههه عوض اینک بگه کاری خوبی میکنی ب نفع پسرمه امروز اعصابم خورد شد منم بعد این نمیخام قیمت لباسامو بگم بهشون ،نظر شما چیهه

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1279

اصلاً شما چرا در این موردا با مادرشوهر خواهرشوهر صحبت میکنی؟ 🤔🤔 مگه مادر خواهرتن؟

عشق یعنی من ِ سرمایی ِ تب دار و مریض          ژاکتم را بدهم تا که تو سرما نخوری
1315

اصلا تا الان واسه چی گفتی..به اونا چه ربطی داره...چرا راهو برای دخالتاشون باز میکنی

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایاشکرت🌸😍پسر گلم منتظرتیم👶😍😍

به نظر من به من حسادت میکنن چون من همیشه میرم ی لباسی انتخاب میکنم که همه خوششون میاد ولی قیمتشم مناسبه ،ولی اونا عقیده دارن چیز گرون همیشه عالیه ولی به نظر من همه میتونن با پول زیاد بهترین هارو بخرن اون کسی هنر کرده ک با پول کم خوشگل ترین لباس هارو انتخاب کنه

1267
مقصرخودتی که توضیح‌میدی براشون

عزیزم من یه اخلاقم اینه ک اصلا توضیح نمیدم

ولی اونا بیش از حد تجسس میکنن

پشت سرم هم گفتن ک هیچی رو بروز نمیده و هیچ چی ب ما نمیگه😐

تا یچی جدیدهم ازم ببینن اینقد میپرسن چند خریدی و از کجا😥

از اول هم نباید میگفتی چه کار به قیمت لباس دارن؟

اره والله راست میگید باید همون نمیگفتم از اول اینا همه چیو برعکس میفهمن ،والله من چ بدونم اینجورن گفتم شاید خوششون بیاد بگن چ عروس قانعیه ،ولی بعد این همرو میخام بزارم روش بگم از ادم سواستفاده میکنن

خب عزیزه من برو گرون بخر خوبشو بخر خوشگلم...حالا من برعکستوام گرون میخرم خوب میخرم هیچکسم ب پام نمیرسه

در دنیا هیچ چیز ارزش نگرانی ندارد. " وقتی رویای زیبایی مثل خدا ساکن قلبت باشد🌷
1311