2733
2734
عنوان

کیا موافق بچه سوم هستن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 90 پست

یه دونه کافیه مگه چقدر عمر میکنیم که همش درحال بزرگ کردن بچه باشیم تازه بزرگ هم میشن بازم گرفتاریش برا ماس

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه حوصله داری وضعت خوبه چرا که نه. مگه بده که خونه همیشه  شلوغ باشه. من دلم واسه بچه هامون میسوزه. گناه دارن نه همبازی دارن نه خواهر نه برادر دارن.

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین اگه توانایی تربیت و رسیدگی به امورات روحی و عاطفی سه تا بچه رو داری بیار

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2731

وضع مالی و روحی مهمه اگه بخوای مملکت و فاکتور بگیری

من ک یا۲تا ی جنسیتی میارم یا چهار تا دوجنسیتی

تک دختر تک پسر نمیخوام🐀😌

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
2738
من همسرم به شدت مخالفه و میگه فقط یه بچه که آدم تمام تلاشش واسه تربیت بهتر و امکانات بهتر واسه فرزند ...

دقیقا شوهرمنم همینومیگه والا کیفیت بهتراز کمیته

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2706