2726
عنوان

مادر شوهرم

306 بازدید | 33 پست

چند روز پیش مادر شوهرم و پدر شوهرم همه رو دعوت کردن پدر شوهرم شروع کرد تقسیم کردن ارث ، موقعی تقسیم کردن مادر شوهرم گفت زمین فلان قسمت تقسیم نکن ( ارثی مادر شوهرمه از پدرش) وقتی همه چی تقسیم شد همه راضی مادر شوهرم گفت زمین هدیه به پسر برادر شوهر بزرگیم چون خیلی سختی کشیده چون موقعی بچه بوده پدرش خیلییی مریض بوده یک جورایی از نعمت پدر محروم بوده اصلا درک نمی کنم از این تفاوت گذاشتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادرشوهرمنم ک چن ماه پیش مرد انگشترشو دادن جاریم😶

اونم هی دستشو برام بازی میداد.

من لیمو بودم اون هلوشو دوست داشت😁من حتی اگر مرادهم بودم،،زندگی بر وفق هوشنگبود🤣😂😁

خدا ازش راضی باشه. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

مال خودشه دوست داره اینجوری ببخشه

درک نمیکنم این همه حرص مال دنیا واسه چیه?

تلاش کنین خودتون بخرین

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706