1265
1292
عنوان

خدایا شکرررررررررررررررررررت

1344 بازدید | 248 پست

من یه حاجتي داشتم که برام خیلي خیلي مهم بود

اینجوري بود که من با یه پسري اشنا شدیم چن سال هم با هم بودیم و بعد از این حرفا زده شده بود و دیگه همه چي داشت جدي میشد ایشون یهو رفتن

خب منم خيلي برام سخت بود یهو بي دلیل اینجوري(رابطمون خیلییي خوب بود و مشکلي با هم نداشتیم)حس سرخوردگي داشتم همش میگفتم مگه من مشکلم چي بود چرا اینجوري شد و....

خیلي زیاد ختم دعا برداشتم و دست به دامن خدا شدم

فقط میخواستم یکبار دیگه باهاش حرف بزنم ببینمش تا فقط بپرسم چرا

دو سه هفته ي پیش اینجا یك نفر بهم گفت از ” چله بسم الله “ حاجت گرفته منم گفتم منکه اینهمه چله و ختم برداشتم اینم روش

همراه باهاش تو این سایت تو” ختم صلوات “(تعدادش یادم نیست دقیقا)شرکت کردم به تعداد تاریخ تولدش و به نیت برگشتش

چند روز پیش هم تو یه تایپك یه خانوم یه سایتو گذاشتن که میتونین ” نامه بنویسید و بعد این نامه چاپ میشه و میندازن تو حرم اقا ابوالفضل“ ..منم نامه نوشتم و نذر کردم بعد گرفتن حاجتم یه جعبه شیریني و تعدادي شاخه گل ببرم سر مزار شهداي گمنام و 1000 تا صلواتم بخونم و هدیه کنم به روح تمام کسایي که دستشون از این دنیا کوتاس و گرفتارن بعدم 20 تومن بدم به یه فقیر

دیروز روز 15م چله بود و من حاجتمو از خدا گرفتم

خدا جون مرررررررررسي که حواست به من و حال دلم هست

هیچوقت ناامید نشید..خدا از اصرار و پافشاري براي گرفتن حاجتمون لذت میبره

با قلبتون حاجتتونو عمیقااا بخواین..من هرررروز میگفتم خدایا میدونم که حاجتمو میدي..من ازت میگیرمش

لطفاااااا براي بهتر شدن رابطمون و موندگاريش و خوب موندن حالمون هر چندتا که دوس دارین برامون صلوات بفرستین و سر نمازاتون دعامون کنید(خودتون میدونید زندگي کردن با کسي که دوسش دارین چقدر قشنگه و بودنش تو زندگي ادم چقدر روي خنده و شادي و حال خوب ادم تاثیر داره)

همتون حاجت روا عزیزان 🙏🙏

براي حاجت روایي تك تك کسایي که لایك کردن یا پست گذاشتن نفري یه ایت الکرسي میخونم و 10 تا صلوات میفرستم تا حال دلتون خوب بشه عزیزان😘😘

میشه براي خوب شدن رابطمون یه صلوات کوچولو بفرستي؟فرستادی لایك کن برات ایت الکرسي بخونم  

هرکي میتونه برام فافاز جون و غروب_پاییزي رو منشن کن ممنون😍

میشه براي خوب شدن رابطمون یه صلوات کوچولو بفرستي؟فرستادی لایك کن برات ایت الکرسي بخونم  

منم باوجودیکه اعتقاد نداشتم بچه امو از طریق نامه به حرم با توسل به حضرت ابوالفضل و توکل ب خدا گرفتم 

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها!!!رفتی و به بی تو موجی سرگردانم دریایم باش ...دنیا بی تو بی معناست آخر کجا ماندی برگردی کاش...بی تو دریا پیش چشمانم مثل رودی جامانده از دریا ،ای تو تنها آرزوی من وقتی بامن باشی دنیا زیباست...

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

منم باوجودیکه اعتقاد نداشتم بچه امو از طریق نامه به حرم با توسل به حضرت ابوالفضل و توکل ب خدا گرفتم& ...

خداروشکر عزیزم😍😍

منم یهویي اون تایپكو دیدم و دیدم چن نفر حاجت گرفتن سریع نامه نوشتم 

البته هنوززززز تو نوبت چاپه 

1279
خداروشکر عزیزم ایشالا در کنار هم شاد و خوشبخت باشید

مرسي عزیزم 

دوست داشتي برامون دعا کن 

ایشالله حال تمام کسایي که میان تو تاپیك همیشه خوب باشه و حاجت رواشن 

هرکي میتونه برام فافاز جون و غروب_پاییزي رو منشن کن ممنون😍

@فافازجون    

@غروب_پاییزی    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها!!!رفتی و به بی تو موجی سرگردانم دریایم باش ...دنیا بی تو بی معناست آخر کجا ماندی برگردی کاش...بی تو دریا پیش چشمانم مثل رودی جامانده از دریا ،ای تو تنها آرزوی من وقتی بامن باشی دنیا زیباست...
خداروشکر عزیزم😍😍 منم یهویي اون تایپكو دیدم و دیدم چن نفر حاجت گرفتن سریع نامه نوشتم  البته ...

میشه بگی چطور نامه نوشتی کجا؟

بیرون ز تو نیست آنچه میخواسته ام ...فهرست تمام آرزوهای منی....
@فافازجون     @غروب_پاییزی    

مرررررررررسي عزیزم😘😘

من بیشتر حاجت روایيمو از این دوستان دارم 

1307
خداروشکر عزیزم😍😍 منم یهویي اون تایپكو دیدم و دیدم چن نفر حاجت گرفتن سریع نامه نوشتم  البته ...

نوبت چاپش مهم نیست مهم نیت وهدفه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
كدوم تاپيك؟

ندارمش ولي اگر ميخواي بگردم پیداش کنم برات بفرستم

میخواي عزیزم؟

میشه بگی چطور نامه نوشتی کجا؟

یه سایتي هست که توش انلاین نامه میفرستي بعد اونا چاپ میکنن میندازن تو حرم اقا ابوالفضل 

یه رمزم بهت میدن که پیگیري كني 

ندارمش ولي اگر ميخواي بگردم پیداش کنم برات بفرستم میخواي عزیزم؟

بله ميخوامش

لطف ميكني عزيزم

راستي خداروشكر كه به خواستت رسيدي

ان شاءالله اين خوشحالي ابدي باشه و عشقتون هرروز بيشتر از قبل

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟
1264

حس خوبیه تجربه اش کردم با وجودی که بهم نرسیدیم ولی روزی که دوباره بهم برگشت بهترین روز زندگیم بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نوبت چاپش مهم نیست مهم نیت وهدفه 

دقیقاااااا 

خداروشکر😍😍

ایشالله همه حاجت روا باشن و شادي مهمون دلشون باشه 

1290