1803
1810

لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس

1805

دوست داشتی یه چیز دیگم بنویس! 😐

عشق یعنی روزای طلایی💛*** یه شبه خوبه دوتایی💏***من کنارت بی قرارم بی قرارم 👼***عشق خودتی با موی مشکی🖤👸🏻 ***نگم از تو خوده عشقی👰💋 ***نگم از حالی ک دارم بی قرارم💘*** ای وای از تو دلشو ندارم بری🚶🏻‍♀️*** من مگه میزارم بری امشب💑*** ای وای از تو دلمو کجا می بری💌*** کاشکی تو بمونی نری امشب👙***امشب دستای تو مثله رقصه یه پرندس🕊️***میخندی برام خنده های تو کشندس🤯 ***هیشکی جز خودمون نمیدونه ک چمونه 😇***عشقم کاره دله منو سمتت می کشونه🚶‍♂️***ای وای از تو دلشو ندارم بری👫*** من مگه میزارم بری امشب🏇*** ای وای از تو دلمو کجا میبری🏄‍♀️*** کاشکی تو بمونی نری امشب👩‍❤️‍👨***

بله باردارم😁😃

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
1771

تاپیک قبیلی تا خوندم! 

چقدر بی خیالی دختر لخته لخته خون ازت میره اون وقت نمیری دکتر! 

خب پاشو برو ببین سقط نشده باشه! 

عشق یعنی روزای طلایی💛*** یه شبه خوبه دوتایی💏***من کنارت بی قرارم بی قرارم 👼***عشق خودتی با موی مشکی🖤👸🏻 ***نگم از تو خوده عشقی👰💋 ***نگم از حالی ک دارم بی قرارم💘*** ای وای از تو دلشو ندارم بری🚶🏻‍♀️*** من مگه میزارم بری امشب💑*** ای وای از تو دلمو کجا می بری💌*** کاشکی تو بمونی نری امشب👙***امشب دستای تو مثله رقصه یه پرندس🕊️***میخندی برام خنده های تو کشندس🤯 ***هیشکی جز خودمون نمیدونه ک چمونه 😇***عشقم کاره دله منو سمتت می کشونه🚶‍♂️***ای وای از تو دلشو ندارم بری👫*** من مگه میزارم بری امشب🏇*** ای وای از تو دلمو کجا میبری🏄‍♀️*** کاشکی تو بمونی نری امشب👩‍❤️‍👨***

من توی شهرستان زندگی میکنم اینجا فقط یدونه دکتر زنان جراح و سونوگرافی هست زنگ زدم سه روز پیش گفت برای پنج شنبه وقت مینویسم و منشی گوشی رو به  وم قطع کرد بیخیال نیستم ب خدا 😭