2726
عنوان

چرا مشکلاتم حل نمیشه

1052 بازدید | 12 پست

من موندم چرا بعضی مردم مشکلاتشون زود حل میشه اما من چندین ساله دارم دعامیکنم هیچ اتفاقی نمیفته این انصاف نیست که باتمام وجودتون بخاین و تلاش کنین اما نشه؟

تورو خدا الکی نگین توکل کن و اینا مگه یه آدم چقدر تحمل داره؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا کسی برا من گزارش نمیزنه     https://www.ninisite.com/discussion/topic/2914489/بیای ...

عزیزم زیاد گزارش بخوری لغو کاربری میشی هاااا برو تو تاپیک نی نی یارا لینک بزار

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  

چون ب زبون میاری ک مشکلات من حل نمیشه از مردم حل میشه ..باید ایمان داشته باشی ک ب زودی تمام مشکلاتت حل میشه ..با این چند خط توضیحی ک نوشتی حس میکنم انرژی منفی زیادی داری ..هیچ وقت نباید بگی همه مشکلاتشون حل میشه جز من ..این حرفت باعث میشه ک هیچ وقت مشکلاتت حل نشه گ.نمیدونم ب قانون جذب ایمان داری یا ن ..ولی یه راه نشونت میدم امتحان کن اگه مشکلاتت حل نشد اون وقت بگو من بدبختم .

یه دفتر بردار کل ارزوهاتو توش بنویس .یه مثال میزنم ..

مثلا اگه میخای اخلاق شوهرت خوب بشه تو دفترت بنویس خوب شدن اخلاق شوهرم ..یا مثلا خونه بخرم ..یا هر ارزویی ک داری ..مشکلاتت رو در قالب ارزو بنویس ..هر شب ب این فکر کن ک اون مشکلت حل شده ..تجسمش کن ..مثلا تجسم کن ک خونه خریدی ..تجسم کن ک اون مسکلت حل شده .و از خدا تشکر کن بخاطر حل شدن مشکلاتت ..این کار شاید از نظرت مسخره باشه ولی اینو بدون واقعیت دارع ..تاپیک انرژی مثبت و تجربه من رو از تو تاپیکام پیدا کن بخون ببین چقد واقعیت داره 

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
مشکلت چیه آبجی

بابام ادم بدبینیه و شکاک اجازه هیچ کار و تصمیمی به خودم و خواهر برادرم نمیده نه ازدواجمون دست خودمونه نه آزادی زیادی میده با این که از خونواده متمولی تو تهرانیم اما ببینیمون باورت نمیشه با این روحیه و شرایط زندگی میکنیم از بچگی ارزوم این بود از دست ایرادگیریا و سختگیریای بابام راحت شم اما الان که 27سالمه هم اجازه تصمیم گیری نمیده اینجام ایرانه قربونش برم برای همه چیز نیاز به پدر هست که راضی باشه چه برای خروج از کشور چه ازدواج موندم چه کنم