2726

سلام خانوما، من هفته 6 بارداری هستم امروز بهداشت بودم بهم گفت یه دوسه کیلو اضافه وزن داری! خیلی حالم گرفته شد اصلا" هیچ اضافه وزن نداشتم قبل بارداری 61 یا 62 بودم اما الان گفت 65!!! قدم 161 خیلی تعجب کردم ولی گفت چون بارداری نمیخواد وزن کم کنی، شوهرم میگه بابا دوسه کیلو هیچی که ناراحتی ول کن تورو خدا ولی من حرص میخورم به نظرتون پیاده روی کنم خوبه؟؟؟؟ ضررنداره؟؟ چیکارکنم؟؟؟راستی یه سؤال دیگه دکتر برام 10 تا آمپول پروژسترون نوشته برا جلوگیری از سقط فقط خواستم بدونم رو شکم میخوابم آمپول برام میزنن ضررنداره؟؟؟ ببخشید بخدا دیگه گفتم از شما بپرسم راهنماییم کنید شاید من زیادی حساسم ممنون میشم بگین مرسی. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم وقتی دکتر امپول داده برای جلوگیری از سقط یعنی شما باید فقط استراحت کنی تازه میخوای پیاده روی هم بکنی😑تا ۹ ماه انقدر چاق میشی که دیگه ۲ ۳ کیلو چیزی نیست

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2728
عزیزم وقتی دکتر امپول داده برای جلوگیری از سقط یعنی شما باید فقط استراحت کنی تازه میخوای پیاده روی ه ...

نمیدونم بخدا اصلا" امروز خیلی گریه کردم بی دلیل😀😀😀فکرکنم ماله بارداریمه 

برا امپول به پهلو بخواب عزیزم اصلا رو شکم نخواب 

من به خاطر امپول پرژسترون از پرستار بیمارستان پرسدیم گفت نخواب به شکم 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
نمیدونم بخدا اصلا" امروز خیلی گریه کردم بی دلیل😀😀😀فکرکنم ماله بارداریمه 

اره چون امپولم میزنی هورمونات میریزه بهم اصلا غصه این چندکیلو رو نخور

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

رو پهلو بخواب آمپول بزن

پیاده روی هم فعلا نه اصلا.خیلی باید مواظب باشی

برای وزنتم الان مشکلی نیست فقط پرخوری‌ نکن. ولی بایدهمه چیزای لازم رو به بدنت برسونی. به هییییچ وجه به رژیم فکر نکن

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
پیاده ر وی مورد نداره.وزنتم مشکل ندا ه. با ترازویی که قبلا وزن میکر ی وزن کن ببین درسته‌.وزنه ها با ...

تحت نظر متخصص هستم اما چون راهش دور بود بهش گفتم برم بهداشت گفت برو تحت نظر باش اشکال نداره، آمپول پروژسترون برا جلوگیری از سقط داده، راستش دیروز پیشش بودم گفت ساک حاملگی رو میبینم اما جنین نیست حالا واسه همین آمپول داده خدا کنه دوهفته دیگه ببینه واسه قلبش میخوام برم برام دعا کن تشکیل شده باشه

2706