2726
عنوان

اینستاگرام

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 24 پست
فقط اونایی که لایک کردن اره؟

اره فقط کسایی که لایک کنن میفهمه . هیچوقتم استوری چک نکن کسیو که لایکش نمیخوای بکنی

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو ربات regram توی ت ل گ ر ا م میتونی ذخیره کنی استوری هم ببینی و نفهمه

اره رباتشو دارم خیلی باحاله

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2728

نگاه کن نوشته 352 تا لایک من فقد میتونم این 352 نفری ک لایک کردن رو ببینم وگرنه اون 425 ویو رو ک نوشته نمیتونم ببینم

این لحظه ها مال مان‌ بله یه جوری باش که انگار بار اخره به اینی که داری قانع باش خره
نگاه کن نوشته 352 تا لایک من فقد میتونم این 352 نفری ک لایک کردن رو ببینم وگرنه اون 425 ویو رو ک نوش ...

اره درسته

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
نگاه کن نوشته 352 تا لایک من فقد میتونم این 352 نفری ک لایک کردن رو ببینم وگرنه اون 425 ویو رو ک نوش ...

مرسی از راهنماییت عزیزم😚

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳