1345
1341
عنوان

اینستاگرام

126 بازدید | 24 پست

بچه ها تو اینستا اگه فیلمی از پیج یکی نگاه کنم طرف میفهمه که من دیدم ؟؟؟پیجش بازه جز فالووراش نیستم 

وقتی که عاشق شی ...قلبت گرفتاره ...اما گرفتاریش جذابیت داره ...  

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

بله اگه ویدئو باشه ویوهاش رو نگاه کنه میفهمه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستــــم ميشه لطفا واسه  مامان شدنم صلوات بفرستيد؟              ...             خدایا من دارم میمیرم میبینی منو!!بچمو گرفتی واسه چی؟ کدوم صلاحت تو نبود تو دلیه من بود!!😭💔🖤                             دلم کمی مرگ میخواهد😭نینی پر💔  ٩٨/٠١/٢٨💔              ۱۰/فروردین/۱۳۹۸ بی بی چکم مثبت شد❤️🙈🌹خدایا تو اوج ناامیدی گذاشتیش تو دلم خودت مواظبش باش امیدمو ناامیدنکن😞🙈🙏🏻 خدایا شکرت  بعدازین همه انتظار بالاخره منم ی نینی اومد تو دلم🙈 خودت مواظب ثمره ی عشقمون باش😍🌹  لطفا اگر امضامو خوندید برای ارامشم یدونه صلوات بفرستید🥺😞 ممنونم🙏🏻
بله اگه ویدئو باشه ویوهاش رو نگاه کنه میفهمه

افرادی که دیدنو نشون نمیده

کسی که میخواد بره ، دویدنو بهش یاد بدید... یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید وسط راه ضعف نکنه       برگرده...                                                                       و دقت کن اونی که میخواد بره میره ، دیگه داد نمیزنه دارم میرم، اونی که داره داد میزنه دارم میرم داره داد میزنه یکی جلومو بگیره :)
1307
1308
فقط اونایی که لایک کردن اره؟

اره فقط کسایی که لایک کنن میفهمه . هیچوقتم استوری چک نکن کسیو که لایکش نمیخوای بکنی

کسی که میخواد بره ، دویدنو بهش یاد بدید... یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید وسط راه ضعف نکنه       برگرده...                                                                       و دقت کن اونی که میخواد بره میره ، دیگه داد نمیزنه دارم میرم، اونی که داره داد میزنه دارم میرم داره داد میزنه یکی جلومو بگیره :)
1335