1803
1810
عنوان

اینستاگرام

126 بازدید | 24 پست

بچه ها تو اینستا اگه فیلمی از پیج یکی نگاه کنم طرف میفهمه که من دیدم ؟؟؟پیجش بازه جز فالووراش نیستم 

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1805

بله اگه ویدئو باشه ویوهاش رو نگاه کنه میفهمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

واقعا؟؟ هنوز نرفتم وااای😨

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

افرادی که دیدنو نشون نمیده

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
1771
قضیه عشق و عاشقی ک نیست؟ اگ هست تا بیام بزنم تو سرت    

نه بابا خودم عشق دارم 😜

1794
اخه خیلی مهمه طرف نفهمه

اره میبینه از تو ویوهاش 

اَز ناکسان روزگار رَسمی بِمانَد یادِگار دَریا شَوی دَر پای خار هَرگِز نیارَد گُل به بار🖤  گروه آبی💙وزن شروع:۷۴:۶💙وزن فعلی:۶۸.۷💙هدف:۶۳💙
فقط اونایی که لایک کردن اره؟

اره فقط کسایی که لایک کنن میفهمه . هیچوقتم استوری چک نکن کسیو که لایکش نمیخوای بکنی

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
برو ربات regram توی ت ل گ ر ا م میتونی ذخیره کنی استوری هم ببینی و نفهمه

اره رباتشو دارم خیلی باحاله

اَز ناکسان روزگار رَسمی بِمانَد یادِگار دَریا شَوی دَر پای خار هَرگِز نیارَد گُل به بار🖤  گروه آبی💙وزن شروع:۷۴:۶💙وزن فعلی:۶۸.۷💙هدف:۶۳💙
1651