2410
2553
عنوان

اولین باری ک شوهرتون بدون ارایش شما رو دید کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5187 بازدید | 88 پست
ممنون عزیزم از راهنماییت خود شیفته اس منو مسخره میکنه از خودش تعریف میکنه وقتی به خودم هم برسم و آرا ...

حتما زیادی ازش تعریف کردی 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
ممنون عزیزم از راهنماییت خود شیفته اس منو مسخره میکنه از خودش تعریف میکنه وقتی به خودم هم برسم و آرا ...

عزیزممم با اینجور مردا همین که گفتم جواب میده..

انقدرررر ازش ایراد بگیر خودشو گم کنه...اصلا اجازه ابراز تعریف و تمجید بهش نده..بزن تو ذوقش.

😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خنگه هنو نیومده😠😂

دختر ب این خوبی و خوشگلی😁

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2720
از اول همین بود باورت میشه نامزدی که میومد خونمون همش ایراد می گرفت ازم مثلا میومد من روحیم باز بشه ...

دقیقا هدفت از ازدواج باهاش چی بود؟؟؟؟😐

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
😅😅 مثل من شوهرم میگه از همون بچگی بهت نظر داشتم😅😅 میگه تو یجوره دیگه بودی بین دخترای فامیل کلی ب ...

من باشوهرم‌ فامیل بودیم هم دخترعموپسرعمو هستیم هم‌دخترخاله پسرخاله . 😂 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
از اول همین بود باورت میشه نامزدی که میومد خونمون همش ایراد می گرفت ازم مثلا میومد من روحیم باز بشه ...

ببین تو قد و وزن بینی و مو و ایناش مشکلی نداره؟هرزگاهی بگو کاش مثلا قدت بلند تر بود یا مثلا بینیت بزرگه .....خخخخ

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2714

من کلاارایش نمیکردم تازه 16سالم بودصورتمم پرموهمیشه میگه توازهمه زیباتری توخوشگل ترینی خخخ بعددوروزبعدعقدکه مراسم گرفتیم رفتم ارایشگاه وقتی دیدمنوچشاش چهارتاشدمیگه خوشکل بودی خوشکلیت هزاربرابرشده صورتمم بچگانه بودحسابی ارایش نشسته بودروش اماهیچ وقت شوهرم نمیگه ارایش کن همیشه میگه بدون ارایش عالی هستی ولی وقتی براعروسی واینجورمراسماارایش میکنم کلی تغییرمیکنم

برای سلامت اومدن نی نیم دوس داری یه صلوات بفرس
دقیقا هدفت از ازدواج باهاش چی بود؟؟؟؟😐

هیچ کس ازم نظر نخواست بابام داد منم از قیافش خوشم اومد میدونستم اخلاقش اینه نمیخواستمش البته چیزای خوب هم داره فقط اخلاقی رو که هر زنی میخواد شوهرش داشته باشه رو نداره

البته میگه بدون ارایش خوشگلتری نمیذاره زیاد بمالونم..

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2706