2703
2553
عنوان

اولین باری ک شوهرتون بدون ارایش شما رو دید کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5187 بازدید | 88 پست
یادم نیس....ولی میگه تو همه جوره خوشگلی ....نمیدونم سرم‌ شیره میماله یا راس میگه خخخ

تعارف که ندارن 😁 راست گفته بنده خدا

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عجب شوهرای خوب و مهربونی دارین شوهر من بعضی وقتا هزار تا ایراد الکی از من میگیره ای خدا😭😭

عزیزممممم حتی اگه واقعا اون ایرادم داری..اصلا بهش رو نده به زبون بیاره..تو انقدررررر ازش ایراد بگیر تا دهنش بسته شه در مقابلت..چهاربار بشنوه دیگه ساکت میشه.

در ضمن هیچ وقت عیب و ایراداتو پیشش بیان نکن

😊😊
منم بعد از ازدواج ارایش نمیکنم زیاد. شوهرم چهره بدون ارایشم بیشتر دوس داره 

البته بگم من پسر عموم هست بع همین خاطر کلا منو بی آرایش دیده.

آره بعضی مردها از آرایش خوششون نمیاد.

تازه شوهر من مو رنگ کنم یا اصلاح برم هم متوجه نمیشه انقدر که پرت تشریف داره

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2714
عجب شوهرای خوب و مهربونی دارین شوهر من بعضی وقتا هزار تا ایراد الکی از من میگیره ای خدا😭😭

ی نقطه ضعف ازش پیدا کن توام هرزگاهی بگو بهش....البته ن جوری ک بفهمه داری طلافی میکنیا....غیر مستقیم بگو ....زیاد اعتماد ب نفس نده بهش

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
من اززمان کودکیم شوهرم منودیده تازه بغلش هم رفتم 😁 

😅😅 مثل من شوهرم میگه از همون بچگی بهت نظر داشتم😅😅 میگه تو یجوره دیگه بودی بین دخترای فامیل کلی باهات بازی کردم و بوست کردم 🙈🤣🤣🤣🤣

🕌🏴🏴🏴  اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِالله  🏴🏴🏴🕌    🍁🍁🍁🍁  دختر آبانم  🍁🍁🍁🍁  😍😍😉

من تو دوران نامزدی اومده بود خونمون منم از حموم دراومدم اولین بار بود بی ارایش میدید.گف چقد مظلوم دیده میشی پوستت چقد نرمه😐و این بود اغاز ارایش نکناش.ولی من گوش ندادم بعد ۴ ۵ سال.میخواس خرم کنه ارایش نکنم.ولی موفق نشد💪

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
عزیزممممم حتی اگه واقعا اون ایرادم داری..اصلا بهش رو نده به زبون بیاره..تو انقدررررر ازش ایراد بگیر ...

ممنون عزیزم از راهنماییت خود شیفته اس منو مسخره میکنه از خودش تعریف میکنه وقتی به خودم هم برسم و آرایش کنم هیچی نمیگه اصلا انگار نه انگار

هیچ وقت از ایرادت پیشش نگو....بیشتر خودتو دست بالا بگیر و با اعتماد ب نفس حرف بزن.....نگو کاش اینجور بودم‌اونجور بودم

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2706