2733
2734
عنوان

اولین باری ک شوهرتون بدون ارایش شما رو دید کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5240 بازدید | 88 پست

روز اول دانشگاه

البته شیش سال بعدش شوهرم شد

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از من باید بپرسی اولین با که با آرایش‌ دیدت‌ کی بود.از بس آرایش نکردم و بلد نیستم

منم بعد از ازدواج ارایش نمیکنم زیاد. شوهرم چهره بدون ارایشم بیشتر دوس داره 

من اززمان کودکیم شوهرم منودیده تازه بغلش هم رفتم 😁 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
2738

حالا همه بدوم میک‌آپ بودن 

😊😊😊😊

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

من خیلی کم و خفیف ارایش میکردم حتی شب عقدمونم درحد ی آرایش خیلی ملیح بود صبحشم رفتم دوش گرفتم همونم پاک کردم اطرافیان میگن بدون ارایش بهترم🙄ولی خودم نمدونم چرا قبول ندارگ

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2706