2726

من دوره مجردی خیلی ارایش میکردم. جوهام هم رنگ بود. اولین بار شوهرم شب عقد ک میخاستیم بخابیم منو بی ارایش دید. بهم گفت وای چقدر اینجوری خوشگلتری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر من هم اولین بار وقتی رفتیم خونه اشون واسه ازمایش شی موندیم .بدون ارایش منو دید. گفت وای اینجوری واقعا طبیعی هستی و من خود تو رو دارم میبینم😃😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

همون اول بدون آرایش دیده پسندیده بود😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

من اهل ارایش نیستم کلا بی ارایش میدیدم

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

وقتی ک دوس بودیم باهم و میرفتم مدرسه تو راه مدرسه اتفاقی منو میدید وااای یادش میوفتم میخام خودمو بکشم با اون فرم مدرسه خزززززز اه اه😐

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2706