1345
1341
عنوان

اولین باری ک شوهرتون بدون ارایش شما رو دید کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 88 پست
خخخخخ پس غیر مستقیم بگو یکم از غرور الکیش کمشه

حالا شوهر شما اخلاقش خیلی خوبه نه من که هر چقدر حرف میزنم بعضی اخلاقای مردارو براش مثال میزنم میگه فیلم هندی زیاد میبینی

سادگی جرم است ومن یک مجرم سابقه دار.                  ساده که باشی...سادگیت را حماقت میخوانندوکسی نمیفهمد تو از فرط آدم بودن ساده ای...

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

چه خوب 

همه اینجا بی ارایش بودن 

منم درمیام خیابون باخودم میگم نمیشد یکم توام مداد میزدی  والا عصرا میری بیرون انگاری در تالارو باز کردن زرف جوری هز چشم و رژگونه زده انکار چاپ کردن رو صورتش گریم کامل 

ما نامزد بودیم ،من خیلی آرایش میکنم و با آرایشم تغییر میکنم،بعد نامزدم زنگ زده بود رو گوشیم جواب نداده بودم،اومد دم در خونمون.اونجا منو بدون آرایش دید هی میگفت ،چته؟ چی شده؟ مریض شدی؟ گفتم نه بابا خوبم،گفت گریه کردی؟ گفتم نه واسه چی،خوبم بخدا

گفت پس چرا این شکلی شدی، منم زدم زیر خنده خخخخ

خدایا من خیلی به تو مدیونم....الان که خوب فکر میکنم میبینم خیلی چیزایی که قبلا بابتش غصه میخوردم صلاح من نبوده و خودم نمیدونستم و تو واسه من بهترین شرایط را داشتی فراهم میکردی.منو ببخش اگه ناشکری میکردم.الانم هوام و داشته باش.ممنونتم
1350
چجوری؟

چون هم پسرعمو دخترعموهستیم‌هم دخترخاله پسرخاله 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...