1351
1341
عنوان

اولین باری ک شوهرتون بدون ارایش شما رو دید کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 88 پست
من اززمان کودکیم شوهرم منودیده تازه بغلش هم رفتم 😁 

😅😅 مثل من شوهرم میگه از همون بچگی بهت نظر داشتم😅😅 میگه تو یجوره دیگه بودی بین دخترای فامیل کلی باهات بازی کردم و بوست کردم 🙈🤣🤣🤣🤣

چرا اینقدر قطع دسترسی میکنی آخه؟؟؟؟!!!!  حال میده بهت 😠😠😠

من تو دوران نامزدی اومده بود خونمون منم از حموم دراومدم اولین بار بود بی ارایش میدید.گف چقد مظلوم دیده میشی پوستت چقد نرمه😐و این بود اغاز ارایش نکناش.ولی من گوش ندادم بعد ۴ ۵ سال.میخواس خرم کنه ارایش نکنم.ولی موفق نشد💪

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

عزیزممممم حتی اگه واقعا اون ایرادم داری..اصلا بهش رو نده به زبون بیاره..تو انقدررررر ازش ایراد بگیر ...

ممنون عزیزم از راهنماییت خود شیفته اس منو مسخره میکنه از خودش تعریف میکنه وقتی به خودم هم برسم و آرایش کنم هیچی نمیگه اصلا انگار نه انگار

سادگی جرم است ومن یک مجرم سابقه دار.                  ساده که باشی...سادگیت را حماقت میخوانندوکسی نمیفهمد تو از فرط آدم بودن ساده ای...
عجب شوهرای خوب و مهربونی دارین شوهر من بعضی وقتا هزار تا ایراد الکی از من میگیره ای خدا😭😭

هیچ وقت از ایرادت پیشش نگو....بیشتر خودتو دست بالا بگیر و با اعتماد ب نفس حرف بزن.....نگو کاش اینجور بودم‌اونجور بودم

1350
ممنون عزیزم از راهنماییت خود شیفته اس منو مسخره میکنه از خودش تعریف میکنه وقتی به خودم هم برسم و آرا ...

عزیزممم با اینجور مردا همین که گفتم جواب میده..

انقدرررر ازش ایراد بگیر خودشو گم کنه...اصلا اجازه ابراز تعریف و تمجید بهش نده..بزن تو ذوقش.

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐
حتما زیادی ازش تعریف کردی 

از اول همین بود باورت میشه نامزدی که میومد خونمون همش ایراد می گرفت ازم مثلا میومد من روحیم باز بشه بدتر افسردگی میگرفتم

سادگی جرم است ومن یک مجرم سابقه دار.                  ساده که باشی...سادگیت را حماقت میخوانندوکسی نمیفهمد تو از فرط آدم بودن ساده ای...
1274
از اول همین بود باورت میشه نامزدی که میومد خونمون همش ایراد می گرفت ازم مثلا میومد من روحیم باز بشه ...

دقیقا هدفت از ازدواج باهاش چی بود؟؟؟؟😐

🌷🌷🌷🌷من کنت مولاه، فهذا علی مولاه🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷فقط حیدر امیرالمومنین است🌷🌷🌷
😅😅 مثل من شوهرم میگه از همون بچگی بهت نظر داشتم😅😅 میگه تو یجوره دیگه بودی بین دخترای فامیل کلی ب ...

من باشوهرم‌ فامیل بودیم هم دخترعموپسرعمو هستیم هم‌دخترخاله پسرخاله . 😂 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
از اول همین بود باورت میشه نامزدی که میومد خونمون همش ایراد می گرفت ازم مثلا میومد من روحیم باز بشه ...

ببین تو قد و وزن بینی و مو و ایناش مشکلی نداره؟هرزگاهی بگو کاش مثلا قدت بلند تر بود یا مثلا بینیت بزرگه .....خخخخ

عزیزممم با اینجور مردا همین که گفتم جواب میده.. انقدرررر ازش ایراد بگیر خودشو گم کنه...اصلا اجازه ا ...

هیییی😞 من همیشه دلم از اون مردای خوب و مهربون و عاشق میخواست😭

من کلاارایش نمیکردم تازه 16سالم بودصورتمم پرموهمیشه میگه توازهمه زیباتری توخوشگل ترینی خخخ بعددوروزبعدعقدکه مراسم گرفتیم رفتم ارایشگاه وقتی دیدمنوچشاش چهارتاشدمیگه خوشکل بودی خوشکلیت هزاربرابرشده صورتمم بچگانه بودحسابی ارایش نشسته بودروش اماهیچ وقت شوهرم نمیگه ارایش کن همیشه میگه بدون ارایش عالی هستی ولی وقتی براعروسی واینجورمراسماارایش میکنم کلی تغییرمیکنم

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامت اومدن نی نیم دوس داری یه صلوات بفرس
1226
دقیقا هدفت از ازدواج باهاش چی بود؟؟؟؟😐

هیچ کس ازم نظر نخواست بابام داد منم از قیافش خوشم اومد میدونستم اخلاقش اینه نمیخواستمش البته چیزای خوب هم داره فقط اخلاقی رو که هر زنی میخواد شوهرش داشته باشه رو نداره

ببین تو قد و وزن بینی و مو و ایناش مشکلی نداره؟هرزگاهی بگو کاش مثلا قدت بلند تر بود یا مثلا بینیت بز ...

همون قدش کوتاهه😂😂 من پیشش وایمیستم انگار بلند ترم

1335