1147
1341
عنوان

اولین باری ک شوهرتون بدون ارایش شما رو دید کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 88 پست

من همیشه بی آرایشم چون شوهرم اینجوری دوسم داره

صـِدایــْت مــیزنم...ایـن "جــانـی" کــِـه مـیـگـویــی جــانـم مــیـگــیـرد... نـزن ایــن حــرفــهــا را دِل مـن جـنـبـه نـدارد در نـبـودنـت دمــار از روزگـارم درمــی آورد

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

بهتره بپرسی اولین بار که با ارایش دید کی بود؟من حتی روز عقدم هم ارایش نداشتم

در این شب سرد و تاریک.زمستانی از تو مینویسم و از تو میگویم ،اری از تو که حتی یادت روشنی بخش لحظه های بی کسیم می شود ،ای غریب شهر غربت کجایی ؟در کدام گوشه ی این شهر به یاد مادرت روضه ی پشت در را زمزمه میکنی ؟کجا نغمه ی ای وای مادرم سر میدهی و با چه کسی درد تنهاییت را تقسیم میکنی ،عزیز جانم فردا جمعه است زماد میعادمان ،میشود صبحدم که چشمان بی فروغم را باز میکنم صورت زیبای تو اولین تصویر پیش روی دیدگانم باشد؟بس است تنهایی ،بس است بی تو زیستن ،حرامم باد ذره ذره ی هوایی که بی تو نفس میکشم ،حرامم باد هر جرعه ابی که بی یاد جد غریبت مینوشم ،صاف و ساده بگویم آقا خیلی دلتنگت هستم ،دنیا پر از غم و.کینه و دشمنیست و تو هنوز نیامدی .راستی اقا صدای زجه ی مادران بی کودک را میشنوی که در فراغ فرزندشان در تب.و تابند ،اقا به جان مادرت به فریادمان برس ،دنیا را اب برد و ما را خواب اما شما که بیداری شما که چشم خدایی ،ببین چقدر بی کس و گرفتاریم ببین چگونه سردمداران ظلم میتازند و می تازند و می تازند...اقا ما بدیم و بی لیاقت اما به خدا این جدایی تاوان خیلی سختیست برای گناه های بی شمارمان ،شرممان باد که اینگونه با دست خود از معشوقمان دور افتاریم ،ننگمان باد که یادمان رفته در گوشه ی این دنیا مردی تنها و غریب از جنس باران و نور در انتظار دعای صبحگاه ماست تا بیابد و بگیرد انتقام مادر جوانش را تا بیاید و پر کند این شهر مرده را از رنگ و بوی زندگی ...جان من بر این کوردل بی لیاقت منت نه تا فردا صبح قبل از دیدن هر چیز و هر کسی روی شما را ببیند و عطر شما رو استشمام کند  ،میخوابم با این خیال که فردا  جمعه،اخرین روز فراغ و جداییست و امیدم به فریاد انا المهدی شماست ،خدایا خیالم را به حقیقتی شیرین و دل انگیز مبدل کن ،امین یا رب العالمین

من در حد ضدآفتاب بی رنگ و یکم پنکیک بودم و خط لب و مداد کمرنگ زیر چشم که خواستگاری هم اومدن چون راه دور بود تا به عقد برسه دوسه روزی بودن و بی آرایش بودم مگه اینکه میخواستیم بریم بیرون! بعدا رژم اضافه کردم و سالها طول کشید به ریمل برسه آرایشم و بعد زایمان به زور دوستام موهامو رنگ کردم! کلا نچرال بودم

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
1348
هیچ کس ازم نظر نخواست بابام داد منم از قیافش خوشم اومد میدونستم اخلاقش اینه نمیخواستمش البته چیزای خ ...

☹☹☹

🌷🌷🌷🌷من کنت مولاه، فهذا علی مولاه🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷فقط حیدر امیرالمومنین است🌷🌷🌷
من همیشه بی آرایشم چون شوهرم اینجوری دوسم داره

اگه پروفایلت خودتی که نیازی هم به ارایش نداری چون خیلی خوشکلی😍

میشه برای حامله شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه هست ،دعاکنی و یک صلوات مهمونش کنی؟❤👪          منم دعا میکنم به همه ی خواسته هات برسی به لطف خدا!😇💓

شوهر منم علاقه ای به آرایش کردن من نداره.من اوایل ازدواجمون سعی میکردم همیشه کمی آرایش داشته باشم.ولی الان دیگه نه.

دوستان توروخدا برام دعا کنید زودتر مامان بشم.ان شاالله خدا همه رو حاجت روا کنه.  
1226

من همیشه با آرایش بودم.شب عقد رفتم دوش  گرفتم منو که دید با تعجب گفت تو چرا اینجوری شدییییی😲😲😲😲😲😲

آرایشگر ابرومو تیغ زده بود خودش مداد کشید وقتی دوش گرفتم بی ابرو شده بودم😁😁😁😁😁😁😁

1335