1147
1341
عنوان

اولین باری ک شوهرتون بدون ارایش شما رو دید کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 88 پست

من كلا كم ارايش ميكنم وصبح عروسيمون بدون هيچ ارايشي ديدمنو ولي چون ارايشم كمه هميشه زيادتغييرواحساس نكرد🤨

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شمانميتونيدكارهاي بزرگ انجام بديداگه چيزهاي كوچيك حواستونوپرت كنه🎈

من اززمان کودکیم شوهرم منودیده تازه بغلش هم رفتم 😁 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

دوران دوستی...

همیشه هم میگه انقدر نمالللللل...

ولی من همچنان بعد ۵ سال میمالم😝

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

حالا همه بدوم میک‌آپ بودن 

😊😊😊😊

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍

من خیلی کم و خفیف ارایش میکردم حتی شب عقدمونم درحد ی آرایش خیلی ملیح بود صبحشم رفتم دوش گرفتم همونم پاک کردم اطرافیان میگن بدون ارایش بهترم🙄ولی خودم نمدونم چرا قبول ندارگ

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد ۱۷۱😁
یادم نیس....ولی میگه تو همه جوره خوشگلی ....نمیدونم سرم‌ شیره میماله یا راس میگه خخخ

عجب شوهرای خوب و مهربونی دارین شوهر من بعضی وقتا هزار تا ایراد الکی از من میگیره ای خدا😭😭

سادگی جرم است ومن یک مجرم سابقه دار.                  ساده که باشی...سادگیت را حماقت میخوانندوکسی نمیفهمد تو از فرط آدم بودن ساده ای...
1334
یادم نیس....ولی میگه تو همه جوره خوشگلی ....نمیدونم سرم‌ شیره میماله یا راس میگه خخخ

تعارف که ندارن 😁 راست گفته بنده خدا

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
1308
عجب شوهرای خوب و مهربونی دارین شوهر من بعضی وقتا هزار تا ایراد الکی از من میگیره ای خدا😭😭

عزیزممممم حتی اگه واقعا اون ایرادم داری..اصلا بهش رو نده به زبون بیاره..تو انقدررررر ازش ایراد بگیر تا دهنش بسته شه در مقابلت..چهاربار بشنوه دیگه ساکت میشه.

در ضمن هیچ وقت عیب و ایراداتو پیشش بیان نکن

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐
منم بعد از ازدواج ارایش نمیکنم زیاد. شوهرم چهره بدون ارایشم بیشتر دوس داره 

البته بگم من پسر عموم هست بع همین خاطر کلا منو بی آرایش دیده.

آره بعضی مردها از آرایش خوششون نمیاد.

تازه شوهر من مو رنگ کنم یا اصلاح برم هم متوجه نمیشه انقدر که پرت تشریف داره

دخترم تو در تمام زبان های دنیا ترجمه ی لبخندی ، هر کجای جهان که تورا بخوانند ، گل از گلشان می شکفد   

ی نقطه ضعف ازش پیدا کن توام هرزگاهی بگو بهش....البته ن جوری ک بفهمه داری طلافی میکنیا....غیر مستقیم بگو ....زیاد اعتماد ب نفس نده بهش

1335