2726
عنوان

خسته شدن

77 بازدید | 6 پست

خستمم از زندگی هر چی میدوام بدتر عقب میفتم کاش ازدواج کرد بودم و عقاید مسخره پیشرفت کرردن نداشتم کاشششش ادمای تنبل تر از من ب همه چی رسیدن با شوهراشون اونوقت من هنوز سرجاممم دلممم گرفته

خب عزیزم یکم توضیح بدہ ببینم اونا بہ چی رسیدن و شما الان کجای کاری؟

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم یکم توضیح بدہ ببینم اونا بہ چی رسیدن و شما الان کجای کاری؟

اینک خودم دارم کار میکنمم زحمت میکشمم جزعی ترین چیزا ام باید خودم بره خودم بخرمممم ۳ سال میرم سرکار خیلیی حالم بدههه حس پوچی بهم دست داد چند وقته اونا طلا خونه ماشین شوهرشون انداخت زیر پاشون اونوقت من جی با زحمت و قرض و قوله ی ماشسن بره خودم گرفتم  ک اونم تصادف کردم النم رفتم زیر قرض اصنننن خیلی حالم بده واقعن

2728
اینک خودم دارم کار میکنمم زحمت میکشمم جزعی ترین چیزا ام باید خودم بره خودم بخرمممم ۳ سال میرم سرکار ...

عزیزم وقتی ھدفت پیشرفت بودہ یعنی لذت بردی از کاروتلاش کردن برای رسیدن بہ ھدفت و دیگہ حس پوچی معنی ندارہ این وسط۔شما الان چون ماشینت داغون شدہ ناراحتی و این حس وحالت طبیعیہ۔از خداوند کمک بخواہ تا کارات روبہ راہ بشہ

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
عزیزم وقتی ھدفت پیشرفت بودہ یعنی لذت بردی از کاروتلاش کردن برای رسیدن بہ ھدفت و دیگہ حس پوچی معنی ند ...

اره لذت میبردم ولی الن یک ساله عمیقن دوست دارم ازدواج کنم ولی خاستگارم ندارم  حس پوچی بهم واقعن دست داده نمیدونم چ مرگمه

اره لذت میبردم ولی الن یک ساله عمیقن دوست دارم ازدواج کنم ولی خاستگارم ندارم  حس پوچی بهم واقعن ...

نماز غفیلہ بخون بین مغرب وعشا بہ نیت ازدواجت یا چلہ زیارت عاشورا بگیر از شروع روز عاشورا