1421
1411

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

من اسفند گرفتم یخ کردم سیل بارید بنظرم بعد عید خوبه

گروه نارنجی:شروع رژیم98/07/03 وزن اولیه 76 وزن هدف اول:65 هدف دوم:57 هدف اخر:53من میتونم💪بهم انرژی بدین.73.900❤73.200❤71.700
1390

نه بابا تابستون چیه.. همون فروردین خیلی بهتره

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1394
1427

عیدخیلی خوبه بنظرم ولی  7 به بعد مثلا 10 فروردین عالیه همه نو منور کردن بچه هاتعطیلن خوبه درکل هوام خوبه 

فقط 37 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ادم مذهبي اي نيستم،اما از آناني که به هيچ، پايبند نيستندميترسم،از آناني که خدا را به چالش مي کشندميترسم، اينها براي هيچ کس و هيچ چيز ارزشي قائل نيستند،فريب ظاهر روشنفکرشان را نخوريد،کساني که تنها خود را و عقل خود را قبول دارند،شما را در نهايت، هيچ مي پندارند💔 اينان به عشق نيز خيانت ميکنند💔چرا که خدايي ندارند😔آدم مذهبي اي نيستم امااز آناني که بيش از حد مذهبي اند، ميترسم،ازهر دين و آئيني که باشد، از آناني که تنها آئين ومذهب خود را راه سعادت ميدانند، ميترسم،کساني که به غير از خود و هم کيشانشان، ديگران را کافر مي انگارند، فريب ظاهر خدا ترسشان را نخوريد،شما را در نهايت، کافر مي پندارند 💔اينان به عشق نيز خيانت ميکنند💔چرا که به درگاه خدايشان توبه خواهند کرد...آدم مذهبي اي نيستم اما♥️ خدا♥️همه دارايي من است♥️😻

اردیبهشت قشنگترین فصل هست.

تابستون گرمه و خیلی عرق میکنی

عید خیلیا مسافرت هستن و نمیان

پاییز و زمستون روز کوتاه هست هوا هم سرده نمیشه باغ برین یا ممکنه هوا بارونی باشه کلا فیلمت خراب میشه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

من اگه باشم تو اسفند میگیرم که عید تو خونه خودم باشم 

ولی از نظر اب و هوا اگه بخوای اردیبهشت عالیه برا عروسی 

تابستون ک اصلا اینقدر گرمه همه ارایشت خراب میشه 

زمستون و پاییزم سرده

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
1364