2733
2734
عنوان

عروسای جدید و قدیم بیاید عکس کارت دعوت عروسیتونو بذارید+نظرسنجی

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرمزه شبیه شورت توریه😐😐البته ببخشیدا

۰🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂🖐🖐

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2728
بعد محضر فرستادنم خونه شوهر پدرشوهرم جنوب سر کار بود ی روز که امد مرخصی گفت کیه مهمون داریم؟گفتن نه ...

بخدا تاحالا همچین چیزی نشنیدم. چند سال پیش؟؟؟

❤چرا دوسم داری؟؟؟ چون تو تنها کسی هستی ک بعد از اینکه قشنگ داغونم کردی میتونی با یه جمله دلمو و زیر و رو کنی❤
2738
بخدا تاحالا همچین چیزی نشنیدم. چند سال پیش؟؟؟

15سال پیش،عین قضیه سریال ستایش که چمدونش رو گرفت دستش از خونه باباش رفت ستایش گریه میکرد من گریه میکردم شوهرم اسمموگذاشته بود ستایش 2!!!!

15سال پیش،عین قضیه سریال ستایش که چمدونش رو گرفت دستش از خونه باباش رفت ستایش گریه میکرد من گریه میک ...

پس یه سریال بودید واسه خودتون .اشکال نداره منم یه عروسی داشتم ک اگه نداشتم سنگین تر بود .ب خاطر همین دیگه برام مهم نیست عروسی و جشن و اینجورچیزا همین ک الان خوشیم خیلی راضیم

شوهرمم بیچاره راضی نبود از عروسی همش کار مامان باباش بود

❤چرا دوسم داری؟؟؟ چون تو تنها کسی هستی ک بعد از اینکه قشنگ داغونم کردی میتونی با یه جمله دلمو و زیر و رو کنی❤
پس یه سریال بودید واسه خودتون .اشکال نداره منم یه عروسی داشتم ک اگه نداشتم سنگین تر بود .ب خاطر همین ...

خداروشکر الان کم وکسر ندارم،غصه عروسی لباس تور ندارم...دلم شکست پدرم اینجور از خونه روانه کرد 15سال این کارشو صابون کردن ب سرم مالیدن کوچیک وبزرگ بهم گفتن با ی ساک اومدی...الان بغضم گرفته

2706