1147
1273
عنوان

عروسای جدید و قدیم بیاید عکس کارت دعوت عروسیتونو بذارید+نظرسنجی

| مشاهده متن کامل بحث + 1201 بازدید | 68 پست
بخدا تاحالا همچین چیزی نشنیدم. چند سال پیش؟؟؟

15سال پیش،عین قضیه سریال ستایش که چمدونش رو گرفت دستش از خونه باباش رفت ستایش گریه میکرد من گریه میکردم شوهرم اسمموگذاشته بود ستایش 2!!!!

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

15سال پیش،عین قضیه سریال ستایش که چمدونش رو گرفت دستش از خونه باباش رفت ستایش گریه میکرد من گریه میک ...

پس یه سریال بودید واسه خودتون .اشکال نداره منم یه عروسی داشتم ک اگه نداشتم سنگین تر بود .ب خاطر همین دیگه برام مهم نیست عروسی و جشن و اینجورچیزا همین ک الان خوشیم خیلی راضیم

شوهرمم بیچاره راضی نبود از عروسی همش کار مامان باباش بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤❤منتظرتیم بهونه قشنگ زندگی منو بابایی❤❤        اگه خواستید واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستید خیلی ممنونم  
پس یه سریال بودید واسه خودتون .اشکال نداره منم یه عروسی داشتم ک اگه نداشتم سنگین تر بود .ب خاطر همین ...

خداروشکر الان کم وکسر ندارم،غصه عروسی لباس تور ندارم...دلم شکست پدرم اینجور از خونه روانه کرد 15سال این کارشو صابون کردن ب سرم مالیدن کوچیک وبزرگ بهم گفتن با ی ساک اومدی...الان بغضم گرفته

1291
خداروشکر الان کم وکسر ندارم،غصه عروسی لباس تور ندارم...دلم شکست پدرم اینجور از خونه روانه کرد 15سال ...

ن مال منو مامانم اینا حنابندون گرفتن جشن عقدم داشتم ولی عروسی رو راضی نبودیم. اشکال نداره هر چی هست گذشته مهم الانه زیاد ب گذشته فکر نکن عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤❤منتظرتیم بهونه قشنگ زندگی منو بابایی❤❤        اگه خواستید واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستید خیلی ممنونم  
1320
ببخشید دیر شد باید حافظمو خالی میکردم  بقیه رو برداشتم این چون دم دست بود رنگ چوب لباسیش رفته

چه خوش سلیقه آفرین😊

زشت ترین کار سیاست این است:"که میتواند احمق ترین آدمها رو بعنوان افراد عاقل و فرزانه به مردم تحمیل کند...!!"
ن مال منو مامانم اینا حنابندون گرفتن جشن عقدم داشتم ولی عروسی رو راضی نبودیم. اشکال نداره هر چی هست ...

مرسی گلم خوشبخت باشی...فقط از این خوشحالم خونه و ماشین روزدم ب اسم خودم..خانواده اش خبر ندارن زیاد زر بزنن میگم حالا برعکس شده بیاین پسرتون رو بایه ساک ببرینش!

مرسی گلم خوشبخت باشی...فقط از این خوشحالم خونه و ماشین روزدم ب اسم خودم..خانواده اش خبر ندارن زیاد ز ...

خخخخ ایول عجب کاری کردی😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 

کارت عروسی ما شبیه سند ازدواج بود فوق العاده خوشکل هنوز بعد هفت سال برام حدیده و قدیمی نشده کل فامیل هم جون خاص بود نگهش داشتن..منگوله سربی هم داشت که عالیترش کرده بود.

.(عاشق بچه 92)
1290