1147
1292

کدوم خوشگلتره؟؟؟ 

بچه ها اگه متن خوشگل و جالبم دارید بهم بگین ممنون میشم😘✨ 

عکس کارتای خودتونم بزارید ایده بگیریم😍😘

تعداد رای : 120
نظرسنجی
قرمزه
60
50%
آبیه
34
28%
عروس دوماد
25
20%
طرح شناسنامه(عکسشو نداشتم)
1
0%

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه👰👑

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

قرمزه خوشگلتره.البته بعدعروسی پاره میشه میره براکارت دعوت زیادهزینه کردن خوب نیس

خدایا تکیه گاهی ندارم که خستگی های روزوشبم را برروی شانه هایش بگذارم واشک بریزم شانه ات هنوزجایی برای من دارد؟  
1279

آبیه قرمزش شیکه😁

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟  تو مرا از دست دادی ای دوست😕 من که زندگی دارم ای دوست 😏هرچه از عشقت کنارم ماند 💖به خودت میسپارم ای دوست 😶بعد از تو باران هنوز میبارد😃بعد از تو این خانه هنوز مرا دارد😉درخوابم نمیبینی مثل مرا دیگر😎غرور من اینجاست 😏تنها نمی مانم راحت برو بگذر 😏 آرامشی دارم که طوفان رابغل کردم 😐همین دیوانگی را من ببین ضرب المثل کردم  😆😆            
قرمزه شبیه شورت توریه😐😐البته ببخشیدا

بی مناسبتم نیست  

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
1315
قرمزه خوشگلتره.البته بعدعروسی پاره میشه میره براکارت دعوت زیادهزینه کردن خوب نیس

زیاد نمیخریم کمه میخوام خوشگل باشه یادگاری بردارنش

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه👰👑
زیاد نمیخریم کمه میخوام خوشگل باشه یادگاری بردارنش

اره .gifعروسی هم بخری یادرست کنی براجوونا

خدایا تکیه گاهی ندارم که خستگی های روزوشبم را برروی شانه هایش بگذارم واشک بریزم شانه ات هنوزجایی برای من دارد؟  
1308

منم گیف عروسی ویلدا و....عروسک اینامیسازم حتی مشتری هم داشتم .براسیسمونی اویز و گیف و..درست میکنم

1290