2726
عنوان

چله سوره احزاب همراه صلوات به نیت شهید ابراهیم هادی(مجردا)😉

| مشاهده متن کامل بحث + 6236 بازدید | 1036 پست
امضامو بخون  چون درجه تقوا و ایمان شهید هادی زیاده و نظرکرده حضرت زهرا هستن خدا دعاشون رو درحق ...

بابت توضیحاتتون ممنونم.کتابش رو حتما می خونم..

فهمیدم خاص بودن بعضی شهدا مثل شهید بلارک دیده میشه ودر باره این شهید باید تحقیق کرد.

بابت توضیحاتتون ممنونم.کتابش رو حتما می خونم.. فهمیدم خاص بودن بعضی شهدا مثل شهید بلارک دیده میشه و ...

عزیزم مطمئنم کتاب رو بخونین شیفته این شخصیت بااخلاق و مخلص میشی....

از الان به حسی که زمان خوندن کتاب بهت دست میده عبطه میخورم....

برای منم دعا کن نازنین بانو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا بتونی بیای،من حرمم هروقت اومدی خبرم کن نازنین بانو...

حتماااا خبرت میکنم😍

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2728
منم میخوام بخونم ب نیت ازدواج داداشم،توروخدا کامل واسم توضیح بده ک چز بخونم و چیکار کنم،خدا خیرت بده ...

مینویسم گلم انشالله یک همسر خوب نصیبشون بشه .روزی یبار به مدت ۴۰ روز سوره احزاب میخونی همراه صلوات هرتعدادی که دوست داری هروز همون تعداد بفرست به نیت شهید ابراهیم هادی😍بعدش میتونی در کنار اینا اگه خواستی نذر خرما یا الویه کنی

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
منم میخوام بخونم ب نیت ازدواج داداشم،توروخدا کامل واسم توضیح بده ک چز بخونم و چیکار کنم،خدا خیرت بده ...

فقط تاپیکو لایک کن😘😘

سلام اسم منم نویسید 

سلام گلم نوشتم😘تاپیکو لایک کن آبجی جون

منم 10000 تا صلوات نذر کردم.از الانم دارم میفرستم

الهی حاجت روا بشی مهربونم😍❤

2706