كسي كه مدرك دانشگاهي مي گيره و به واسطه مدركش استخدام مي شه و به كار گرفته مي شه اما به  درس هايي كه گذرونده هيچ تسلطي نداره و با شب امتحاني خووندن و تقلب و عز و التماس به استاد .... نمره گرفته و پاس كرده و به مدرك رسيده و عملا با كسي كه اصلا دانشگاه نرفته تخصص و مهارتش فرقي نداره.

دوستانی ک میخوان بدون هزینه و در کمترین زمان تو خونه درآمد کسب کنن , این فرصت در اختیار شما قرار داده میشه

برای توضیح بیشتر و پاسخگویی ب سوالاتتون درخواست دوستی بدین

برای مادر شدنم صلوات بفرسید❤🙏🏻                                           انشاءالله همه ی چشم انتظارا به زودی طعم مادرشدن رو بچشند خدا انشاءالله همه ی نی نی هارو سالم بزاره تو بغل مامانشون😍 اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه حروم نیس 

چون اون برای کاری که میکنه حقوق میگیره برای مدرکش و تقلباش که حقوق نمیگیره

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

والا من دوره دانشگاه تقلب نمی‌کردم که نکنه مدرکم درست نباشه برم سرکار پولم حلال نباشه الان ۱۰ساله فارغ التحصیل شدم و کار کجا بوده و اونایی که پارتی داشتن و متقلب بودن الان سالهاست سرکارن ....

هرچی آرزوی خوب مال تو 

کسی ک زحمت میکشه کار میکنه حلاله 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

الان دیگه دکترا هم همینن بعد تو کشوری که هر روز خبر اختلاس و انبار کردن اجناس واسه گرون فروشی و فروش جنس تقلبی به جای اورجینال  وفروش گوشت سگ و گربه به اسم گوسفند و.....میبینی ... دیگه حلال حروم معنی نداره

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706