2733
2734
عنوان

عذاب وجدان

264 بازدید | 27 پست

سلام دخترا خوبین یه عذاب وجدانی دارم که حس میکنم شوهرمو عزیت میکنم اون همش میگه چرا اینقدر غر میزنی...بخدا دست خودم نیست تشنه محبتم دوست دارم منو ببینه

منم مثه توام

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برار خیالت راحت کنم دپ باشی و نق نقو محبتش ک زیاد نمیشه هیچی سردم میشه 

شاد باش خودش جذبت میشه ادما دنبال کسی میرن ک باهاشون خوش بگذره

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
2728

یه دوست دارم که اونم متعهله و شوهرش همیشه میبره میگردونه و خرید و...عکساشونو میفرستاد تو گروه تلگرامی  وبهش میگفتم ببین چه محبت میکنه شوهرش بهش ...حالا فهمیدم شوهرش معتاد شده و شیشه مصرف میکنه توهم هم زده وقتی اینو شنیدم اب سردی ریختن روسرم باخودم گفتم ببین شوهرمو با کی مقایسه میکردم

خب بجای غر زدن بهش بگو اینارو دوست دارم خیلی راحتر به نتیجه میرسی. مثلا بگو من انقدر عاشق اینم تو بهم توجه کنی قبل هرکسی . بگو فقط برام مهمه ک نیاز عاطفیمو ارضا  کنی وگرنه اصلا نیاز ندارم کسی دیگه ای بهم توجه کنه  . یادمون باشه مردا تا بفهمن ما زنا موجودایی هستیم ک بهشون نیاز داریم دریغ نمیکنن

2738

بیکارنباش که هی بهش فکرکنی علاف و اویزون نباش براخودت برنامه داشته باش فعالیت مثبت داشته باش درطول روز بذار گاهی در دسترس نباشی اون دلش تنگ بشه بیاد سراغت

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

هم بیش ازحد و هرلحظه محبت نکن هم اینکه همیندتوقع رو ندشته باش ازش 

اندازه نگه دار که اندازه نکوست

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

بچه ها منم امروز عذاب وجدان گرفتم.اولین بارمه اینکارو میکنم 

پول سونو داده 30تومن بیشتر برداشتم گفتم بیشتر شدهاز.اخه این چندروزه هی از جیب خودم خرید کرده بودم پولمو نداد یعنی اصلا بروی خودش نیاورد.

بنظرتون خیلی کارم زشت بوده؟

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
بچه ها منم امروز عذاب وجدان گرفتم.اولین بارمه اینکارو میکنم  پول سونو داده 30تومن بیشتر برداشت ...

منم گاهی از این کارا میکنم ...خب زن باید یه مقدار پیش خودش پس انداز داشته باشه دیگه

خدایی شمام ازاینکارا کردین؟  حس دور ازجون تون دزدی بهم دست داده اصلا ،سر30تومن.

دقیقا منم حس میکردم دزد شدم 😑ولی مادر شوهرم میگه داری براخونه خودش خرج میکنی دیگه ...تاز به من میگه از جیبش هم بردار ولی من اصلا برنمیدارم تابه حال دست به جیبش نزدم به غیر از اینکه جیبشو خالی کنم و شلوارشو بشورم

2706