2733
2734
عنوان

تا حالا کتک کاری باباتونو دیدین؟

248 بازدید | 19 پست

دوساعت پیش دیدم از تو کوچه صدای فحشای زشت خیلی زشتا میومد دعوا واینا از اتاقم اومدم بیرون  بعد فهمیدیم تو کوچه پشتیه با عروسمون رفتیم بابام وپسرهمسایمونو برادراش داره فحش بد میداد و یقش دست پدرم بود و... مادرمم که همیشه میگفت ادب ادب یعنی یه حرفایی میزد به اون پسر وخانوادش که اصلا هیچی نگم

مادرم میگفت فک کردی بچه من مث خاهرای بی کس وکار خودتونه و به زمین گرم بخورین بچه های مردمو بدبخت میکنین

من خیلی ناراحت شدم درسته اون پسره یه معتاد عوضیه و مواد فروش اما فک نمیکنم خاهراش همچین ادمایی باشن اما مادرم تو جمع یه حرفایی زد که خیلی غصم شد این کمترینش بود الانم قهرم تو اتاقمم

باورم نمیشد پدرم توی حراست اداره هست همیشه بداخلاق و جدی بود اما کتک کاری یه بارم نکرده بود

قبلنم تو تاپیکم گفتم همسایمون مواد میفروشه هرویین شیشه و... 

منم نامزد دارم مرتیکه معتاد مفنگی به پدرم گفته دخترتو میخام بعدم کتک کاری

گفته ندیدنش بی ابروش میکنم و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بابام خیلی کم عصبی میشه ولی وقتی بشه خیلی بده!!

یبار با عموم دعواش شد،، چنان عربده زد من شاشیدم تو تمبونم،، از اونورم داشتم غش میکردم از خنده😂

ب عموم گفت زر زر نکن میام دندوناتومیریزم تو دهنت😐

بعد از پشت گرفتش ک بزنش،،بقیه جداشون کردن😆

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

چقدر بیشعور بود پسره دست گل بابات دردنکنه

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸

😐بعله تا دلت بخواد😐پدر من کلا با کتک خو گرفته بود

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

دیگه دعوا برا چی کرده میگفت دخترمو نمیدم آبروی اونارم برد بیچاره خواهراش دلم براشون سوخت حالا به خاطر برادرشون خواستگارم ندارن حتما

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
2738
ا خب یه وقتی ادم عنان از کف میده دیگه

از خانوادم توقع نداشتم بخصوص از مادرم یه حرفای زشتی به خاهرای اون زد که من اب شدم خیلی ناراحتم دلم میخاد از اون دختره معذرت خواهی کنم

من تا الان که بیست سالمه ندیده بودم دعوا کنن هنوزم تپش قلبم هست پدرم که کلا ادم اخمو اما مودبیه باورم نمیشد به مادر اون پسره هم فحش زشت داد

از خانوادم توقع نداشتم بخصوص از مادرم یه حرفای زشتی به خاهرای اون زد که من اب شدم خیلی ناراحتم دلم م ...

واقعا کار بدی کردن با خواهر مادرش چیکار داشتن اخه بیخیال دیگه شده

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
 😐بعله تا دلت بخواد😐پدر من کلا با کتک خو گرفته بود

نیلای خودمونی؟

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
دیگه دعوا برا چی کرده میگفت دخترمو نمیدم آبروی اونارم برد بیچاره خواهراش دلم براشون سوخت حالا به خاط ...

من دلم خنک شد پدرم اون پسره رو زده اما درمورد خاهرش دلم شکست خاهرش دختر خوبیه واقعا

درسته همشون معتادن اما این واقعا دختر خوبیه اینجور که من تا الان دیدمش

مادرم به عروسمون گفت وقتی گفته دخترتو ندی بی ابروش میکنم و... نفهمیدم چی شد گرفتمشون به فحش بعدم بابات اومد ودعوا گفته دخترتو میخام کتک کاری کردن

بابای من خیلی ریزه میزس یبا میخواس یقه ی شوهرمو بگیره هی داد میزد هی میخواس بزنه انگار شوهرمم قدبلند از بالا دست بابامو گرفته بود خدا منو ببخشه خیلی خنده دار یود همون یبار بابامو دیدم که موفق نشد کتک کاری کنه

2706