2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جلو.خیلی هم عالی

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738
من حودم میرم عقب میشینم .خب برام جالب نیست من جلوبشینم اون با سن وسال بالا عقب بشینه.بعدشم ماشینونمی ...

یبار یکی اینجا گفت زن باید حتما جلو بشینه کنار شوهرش چون جاش اونجاست و جاشو به کسی تعارف نکنه.برام عجیب بود.

به اصرار میشونمش جلو هرچی میگه بغل دست اقا یهدخانوم جوان باید بشینه قبول نمیکنم مگه چند بار باهامون میاد جایی که غقب بشینه احترام واجبه به بزرگتر

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

اوایل اون همش جلو مینشست  و من ناراحت میشدم. الان که عروس جدید آورده و اجازه نمیده جلو بهینه یاد گرفته عقب بهینه. گاهی هم من خودم عقب میشینم تا اون جلو بشبنه 

2706