2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اردبیل جای دیدنی داره

من نرفتم ولی تصمیم داریم بریم وتعریفشو شنیدم.آش اونجاام خیلی دوست دارم بخورم😋

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
[QUOTE=94925704]با دکترت مشورت کن[/Q باهاش مشورت کردم بهم گفت به هیچ زن بارداری توصیه نمیکنم بره.... ...

اگه گفته نری، پس نرو به هیچ عنوان 

اونم بارداری اول

من هنوز به دکترم نگفتم🤣🤣 شایدم یهو بعدش سوپرایزش کنم🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
بیایین طرف مینودشت هوا خوبه اونجا جنگل زیاد داره بعد گرگان و ناهار خوران و جنگلاش خوبه

ممنون عزیز دلم بازم جای رو سراغ داری بگو  ک هم جای دیدنی داشته باشه هم هواش خوب باشه 

عزیزی

2738
منم ۲۴ هفتمه...دودلم برم مسافرت یا نرم؟؟!!!

تو سه ماه دوم اشکالی نداره البته اگه دکترت اجازه بده

من برای عید از ته رفتم تبریز دو هفته اونجا موندم بعد از تبریز انداختم رفتم سرئین و بعد رفتم مازندران و چند روزی هم بابلسر موندم

اون روز که از تبریز راه افتادم تا بابلسر ترافیک زیاد بود و خسته شدم ولی در کل خوش گذشت کلی عکس گرفتم با شکمم

ممنون عزیزم جای دیگ هم سراغ داره هم دیدنی داشته باشه هم هواش خوب باشه

خواهش عزيزم باز همون اطراف مثلا حدود ٢٠كيلومتر جلوتر ابشار شير اباد هم هست ولي شوهرم ميگه الان خيلي گرمه اما قشنگه اينا نزديكن ولي به همون قشنگي لاويج هستن اگه دورتر هم بخواي لاويج كه جنگلو منظرش خيلي خوبه ديگه اونم ميري رو ابرا