2733
2734
عنوان

در مورد زايمان طبيعي

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 66 پست
نه اما درد معده شدي برو دكتر البته درد معده ها نه سوزش معده  منم هفته پيش معدم داشت از درد منف ...

اخه میدونین....خیلی بد بود نفسم بالا نمی امد انگار ی چیز سنگین افتاده بود رو سینم .....

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
منکه اصلا انگار نه انگار زایمان کردم اصلا سوزشم نداشت رو بخیه هم ده روز باهاش مدارا کنی خوب میشه فقط ...

واسم دعا كن من استراحت مطلقم نميتونم راه برم ميترسم وحشت ناك باشه درداش واسم 😞

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمايي كه طبيعي زايمان كردين عوارض بعدش خيلي بده 😞

زایمان طبیعی اگه با دقت انجامش بدی اصلا عوارضی نداره

یه نکته توش از همه نکات دیگه مهم تره که رعایتش کنی ببین موقعی که درد میگیرتت اصلا نباید زور بزنی فقط زمانی که ول میکنه مجازی که زور بزنی(نزدیک زایمان)

چون باعث میشه روده هات ملتهب بشه و عوارض خیلی بدی بعدش داره

بعد از زایمانتم چون روده هات بهشون فشار اومده اصلا چیزایی که باعث یبوست بشن نخور تا ۴۰ روز کامل رعایت کن سوپ و مایعات زیاد بخور

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭
اخه میدونین....خیلی بد بود نفسم بالا نمی امد انگار ی چیز سنگین افتاده بود رو سینم .....

تو اينجور مواقع حتما برو دكتر 

چكاب بشي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2731
زود ميگذره اينو مني ميگم كه شرايطم مشابه شما بوده واقعا سخته ميدونم البته تو شرايطيم باشي كه شوهرت م ...

من ک دیگ روانی شدم انقدر سقف خونه رو نگاه کردم فک میکنم الان میریزه رو سرم،شوهرم کنارمه و خیلی هیجان داره چون بعد از ۷ سال و کلی سختی بچه دار شدیم مواظبمه ولی ویارم خیلی بده گلاب ب روت یکسره بالا میارم

زایمان طبیعی اگه با دقت انجامش بدی اصلا عوارضی نداره یه نکته توش از همه نکات دیگه مهم تره که رعایتش ...

مرسي از نكتت حتما رعايت ميكنم 😘

زود ميگذره اينو مني ميگم كه شرايطم مشابه شما بوده واقعا سخته ميدونم البته تو شرايطيم باشي كه شوهرت م ...

حتماااا دعا میکنم عزیزم،ایشالله یه روز میای از خاطره ی خوش زایمانت میگی

2738
من ک دیگ روانی شدم انقدر سقف خونه رو نگاه کردم فک میکنم الان میریزه رو سرم،شوهرم کنارمه و خیلی هیجان ...

يكم اب جوش توش زنجبيل بنداز 

واسه ويار عاليه نه كه خيلي تند بشه ها يكم با نبات خيلي خوبه منم دواي ويارم بود يه خانمه تو مطب بهم گفت 

كتاب بخون من تو اين چند وقت كلي كتاب خوندم 

چه خوبه كه حمايت همسرتو داري انشالله هميشه همينطوري باشين و ني نيتم دلخوشي دنيا بياد 

مبادا از سر جات پاشيا بيشترش گذشته اين اخراشم زودتر ميگذره 

واسه ني نيت خابيدني دعا بخون واسش قصه بگو خسته شدي باهاش درد دل كن اروم ميشي

طبیعی دردش فوقش ۴ ساعته ولی سزارین بعدش درد داری

من دوتاشو امتحان کردم

اولی سز بود بعدش هم درد خاصی نداشتم یعنی با دارو قابل کنترل بود

ولی من دومی رو طبیعی آوردم چون از پاره شدن مجدد شکم و رحمم وحشت داشتم

سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، انظر الینا...
من ک دیگ روانی شدم انقدر سقف خونه رو نگاه کردم فک میکنم الان میریزه رو سرم،شوهرم کنارمه و خیلی هیجان ...

اين زور زدن واسه بالا اوردن سمه واست اصلا دولا نشو حالت بهم بخوره بشين رو تخت يه تشتك بزار كنارت ندوي بري تو توالت دولا بشيا 

من دوتاشو امتحان کردم اولی سز بود بعدش هم درد خاصی نداشتم یعنی با دارو قابل کنترل بود ولی من دومی ...

ترس نداره كه بيهوشي 😖

عزیزم سرزایمان دعام کن انشالا زایمان اسونی روتجربه کنی  اومددی خونه خبربده دکترت کیه؟

حتما عزيزم من تهران نيستم شهرستانم كه دكترمو بهت بگم 

2706