2733
2734
عنوان

روز تون رو چطور میگذرونین

756 بازدید | 72 پست

سلام .اول خودم بگم .من ودخترمو تا لنگ ظهر می خوابیم.بعد بیدار میشیم صبحونه میخوریم .من غذا درست میکنم .دخترمم بازی وتلویزیون.تا همسرم ساعت 2 بیاد نهار میخوریم.دوباره من شام میزارم وبقیه کارهای خونه،همسرم بعد از یک چرت کوتاه چای ومیوه میخوره ودوباره میره سر کار.من ودخترمم اماده میشیم ومیریم باشگاه برای ایروبیک،

میایم یک دوش میگریم غروب میربم پارک یا اگر خرید داشتیم خرید.سعت 10 هم همسرم میاد وشام میخوریم ودوباره همراه با دختری لازی ونقاشی وخواب😥

وباز فردا اینا تکرار میشه.....😉

مدتهاست میخوام یک لباس برا خودم بدوزم حال تدارم 10 روز دیگه هم عروسی داریم.برای  دخترمم هنوز لباس مناسب پیدا نکردیم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط با بچه داري و پخت و پز الان دستم به گهوارشه.اي خدا كي بزرگ ميشه ماهم راحت بشيم از گريه 😭😭😭😭😭

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2738

شاید باورت نشه ولی ساعت ۱۰از خواب بیدار میشم اشبزی ظرف شستن جارو کشیدن دستمال کشیدن لباس شستن تا ساعت ۲بعد یا دخترم نهار میخوریم بعد دوباره ظرف شستن شام درست کردن لباس اتو کردن کار هر روز منه

تا ۱۱ گاهی هم ۱۲ خوابیم‌با دخترم..بیدار میشم غذاشو اماده میکنم میدم

.تند تند ناهار میذارم..گاهی هم نمیذارم😐اهنگ میذارم دخترمو سرگرم میکنم میرم‌کارامو میکنم شوهرپ‌میاد ناهار میخورخ میره تا شب..من دخترپو میخوابونم  میام گوشیییییی تا بیدار بشه بازی میکنیم.شام و اینا شوهرم‌میاد معمولا میریم بالا خونه باباش آخر شبا..گاهی هم پارک..همین😣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706