2726
عنوان

کمک...کمک.

74 بازدید | 9 پست

امروز داشتم اشپزخونه روتمیزمیکردم کل وسایلشوگذاشتم حیاط .حیاطمون هم خاکه...شلنگ اب روکه بازکردم ابش شد گل الود پسردوساله ام داشت بازی میکرد دیدم لیوان دستشه میزنه به اون اب میخوره منم سریع دادزدم محکم بغلش کردم زدم ازپشتش گریه کرد شدیدم دعواش کردم. ..خیلی اعصابم بهم ریخته یعنی چیزیش نشه.....یعنی ...خدایا خودت رحم کن.. .حالا بماندکه وقتی دعواش کردم وزدمش چقد عذاب وجدان گرفتم توروخدا کمکم کنین چیکارکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چيزي نميشه نگران نباش مگه چقدر خورد؟

کم خورده..توروخدا یعنی چیزیش نمیشه...اب باخاک یکی شده بود....انقدگریه کردم گریه ام نمیدونم مال زدن بچه بود..پرخاشگریم بود..یاخوردن اب کثیف....

2728
کم خورده..توروخدا یعنی چیزیش نمیشه...اب باخاک یکی شده بود....انقدگریه کردم گریه ام نمیدونم مال زدن ب ...

هيچي نميشه الكي به خودت استرس نده ، نهايتش اينه كه يكم پيپيش شل ميشه

الهی که خیرببینین.....نگران نباشم....الان که دارم تایپ میکنم دارم باگریه مینویسم.....من مادربدی هستم نتونستم مواظب بچه باشم....تازه واسه اولین بارهم دعواش کردم هم زدمش

هيچي نميشه الكي به خودت استرس نده ، نهايتش اينه كه يكم پيپيش شل ميشه

ازصبح هیچی نخوردم.....دعواشم کردم زدمش....نمیمونه توذهنش....چه غلطی کردم....خدایا...من بدم

بچه ها زود فراموش ميكنن نگران نباش بهش محبت كن

گریه هاش جلوچشمام...حرکات بدمنم یادمه......قول میدم دیگه هیچ وقت دعواش نکنم....فقط کارامروز من. امروز ازذهنش واسه همیشه پاک بشه.