2410
2553

مامان من یه زن فوق العاده ساده ایه که برعکس این زمونه که باید آدم گرگی باشه و بتونه از پس خودش بربیاد نمیتونه اینکارو انجام بده..و اگه یوقت چیزی بگه من از تعجب میمونم چی بگم و هنگ میکنم... عروس بزرگ ما وقتی زن داداشم شد خیلی وضع مالیشون از ما بهتر بود و خیلی خودشو بالاتر از ما میدونست ..مهریه اش هم خیلی بالاس بالای هزار تا سکه..ولی چون داداشم عاشق شده بود دیگه این مهریه رو قبول کرد.. کلا وقتی میاد خونه ما میشینه رو مبل و با هیچکس حرف نمیزنه اگه تی وی روشن باشه زل میزنه به تلویزیون یا با گوشیش ور میره... همین خانم یه مادری داره که بیست و چهار ساعته سیر خام میخوره و وحشتناک بوی سیر میده..وقتی هم میخوادد روبوسی کنه گوشه های لب رو میبوسه و تو بوی سیر رو از اعماق وجودت احساس میکنی....یبار مامان من کله پاچه درست کرده بود و چون زن داداشم دوست نداره و برای داداشم درست نمیکنه مامانم یخورده کشید تو ظرف و براش نگه داشت.. عصر که اومدن خونمون براش گرم کرد و گفت بیا... زنش شروع کرد به گفتن این حرفا که پیف پیف  چه بوی گندی میاد  عووووق  چجوری میخورید اینا رو    مامانم خیلی بهش برخورد و بعدا بمن گفت عجب آدم بیشعوریه اینهمه آدم ازون غذا خوردن اونوقت این پیف پیف میکنه...بعد در کمال تعجب بهش گفت خدایی هر چی بد باشه از بوی گند سیر خام که بهتره     یعنی من به عمرم انقدر از مامانم راضی نبودم......

من یک عمه ام.  

طولانی بود😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خوشمان آمد

ک ون ش سختا😂😂😂😂😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2714

😂😂😂👌🖒🖒🖒

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

دمش گرم😂😂

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

از این ب بعد کوفت نگه دارین براش😏

والا حیفه کله پاچه نیس😍😍😍😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706