1345
1341

مامان من یه زن فوق العاده ساده ایه که برعکس این زمونه که باید آدم گرگی باشه و بتونه از پس خودش بربیاد نمیتونه اینکارو انجام بده..و اگه یوقت چیزی بگه من از تعجب میمونم چی بگم و هنگ میکنم... عروس بزرگ ما وقتی زن داداشم شد خیلی وضع مالیشون از ما بهتر بود و خیلی خودشو بالاتر از ما میدونست ..مهریه اش هم خیلی بالاس بالای هزار تا سکه..ولی چون داداشم عاشق شده بود دیگه این مهریه رو قبول کرد.. کلا وقتی میاد خونه ما میشینه رو مبل و با هیچکس حرف نمیزنه اگه تی وی روشن باشه زل میزنه به تلویزیون یا با گوشیش ور میره... همین خانم یه مادری داره که بیست و چهار ساعته سیر خام میخوره و وحشتناک بوی سیر میده..وقتی هم میخوادد روبوسی کنه گوشه های لب رو میبوسه و تو بوی سیر رو از اعماق وجودت احساس میکنی....یبار مامان من کله پاچه درست کرده بود و چون زن داداشم دوست نداره و برای داداشم درست نمیکنه مامانم یخورده کشید تو ظرف و براش نگه داشت.. عصر که اومدن خونمون براش گرم کرد و گفت بیا... زنش شروع کرد به گفتن این حرفا که پیف پیف  چه بوی گندی میاد  عووووق  چجوری میخورید اینا رو    مامانم خیلی بهش برخورد و بعدا بمن گفت عجب آدم بیشعوریه اینهمه آدم ازون غذا خوردن اونوقت این پیف پیف میکنه...بعد در کمال تعجب بهش گفت خدایی هر چی بد باشه از بوی گند سیر خام که بهتره     یعنی من به عمرم انقدر از مامانم راضی نبودم......

من یک عمه ام.  
طولانی بود😐

حالا ی نفرم ک همشو توی پست اول نوشته اینجوری میگیم🤦‍♀️😀

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁یک عدد مدافع پزشک های زحمت کش و با کفایت هستم✋❤                

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

😂😂😂👌🖒🖒🖒

💙هرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️🧡💗دوست عزیز اگر مذهبی هستی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته و من دوست ندارم بین مون کدورتی پیش بیاد😍من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی و چیزی رو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده و سلیقه با من مخالفی لطفا ریپلای نکن
1348

دمش گرم😂😂

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

از این ب بعد کوفت نگه دارین براش😏

والا حیفه کله پاچه نیس😍😍😍😍

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...
1308

ایول مامانت😀

منم مامانم همینجوریه

نمیگه نمیگه وقتی میگه ی تپلشو میگه🤦‍♀️

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁یک عدد مدافع پزشک های زحمت کش و با کفایت هستم✋❤                
1335