2737
2734
عنوان

از شدت دوست داشتن همش نگرانم

344 بازدید | 43 پست

بچه ها 2.3 روزه همش نگرانه بچمم. تکون میخوره ولی نمیدونم چرا دلم شور میزنه. مایع شیرینم خوردم تکوناشم شمردم نرمال بود. ولی دلشوره دارم که نکوه بند ناف بپیچه... نمیدونم شاید از شدت دوست داشتنمه که اینطوری شدم. چیکار کنم؟ .. همش میگم یوقت چیزیش نشه میمیرم... هرچی میگذره عشقم بهش بیشتر میشه. دعا کنید تا 6 شهریور به خیر و سلامتی بگذره من نینیمو سالم بغل کنم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخی نگران نباش ایشالا صحیح وسالم میاد بغلت

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738
نکنه

منم همش دلهره داشتم...سر از تیرویید چون دیر انجام داده بودم بااینکه میدونستم ندارم انقد زار زدم..میترسیدم یهو تیرویید پیدا کرده باشم بچم چیزیش شده باشه

طبیعیه

همه مادرا دارن

نگران نباش....ان شاالله سالم دنیا میاد

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......
2706