2726

نظرتون درمورد راه اندازی کارگاه کوچیک جوراب بافی چیه ؟

همسر من شغلش کابینت سازی هست ولی با توجه به شرایط اقتصادی فعلی تقریبا بیکار محسوب میشه . میخوایم یه کارگاه کوچک جوراب بافی راه اندازی کنیم ولی نمیدونیم فروش و تولیدش خوبه یا نه . و این که تابلو فرش اگه ببافه درآمد خوبی داره یا نه ؟البته اگه ایده ای پیشنهاد دیگه ای بود هم بگین لطفا 

اگه کسی در این مورد نظری داره بگه لطفا 

این که من خودم چرم دوزی بلدم. عروسک روسی بلدم و عروسک بافی بلدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوراب بافی شنیدم خوبه ولی خودم ندیدم از نزدیکچجوریه ولی فرش را میدونم قیمت ندازه هزینه هاش  بالاست ومخصوصا تابلوفرش خیلی ریزه کسی اگه بلد نباشه حالاها نمیتونه تابلو ببافه به درامد برسه

یا رب العالمین
2728
جوراب بافی شنیدم خوبه ولی خودم ندیدم از نزدیکچجوریه ولی فرش را میدونم قیمت ندازه هزینه هاش  بال ...

منم شنیدم خوبه ولی ازنزدیک ندیدم. تابلو فرش کلا بلده ولی نمیدونم در آمدش چه جوریه 

منم شنیدم خوبه ولی ازنزدیک ندیدم. تابلو فرش کلا بلده ولی نمیدونم در آمدش چه جوریه 

میتونید یدونه تابلوفرش وسایلش را بگیرید بافید امتحان کنید کنار خونه تون شه جایی هم نمیخواد

یا رب العالمین

بابام کارگاه داشت دم به دقیقه سوزن دستگاه میشکست قیمت سوزن بالا بود همون موقع نخ رو هم تحریم کردن کلا ورشکست شد 

ولی اگر فیمت نخ الان مناسب باشه خوبه

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
فعلا در مورد قیمت چیزی نپرسیدبم نمیدونم. 

سلام عزیزم.بالاخره کارگاه جوراب بافی راه انداختین؟چطوره؟

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

اگه بتونی دو تا دستگاه جوراب بافی کامپیوتری بگیری حتما بیا توو کار ارزش سرمایه گذاری داره ، اما در نظر داشته باش که حتما جوراب با کیفیت تولید کنی و خودتون با جورابتون کیف کنید.
برای فروش و بازاریابی هم رو اینستاگرام تمرکز کن، الان تولید کنننده داریم که با دوتا دستگاه جوراب بافی داره جوراباشو صادر میکنه آذربایجان !!
بخوایید کار کنید همه کاری خوبه اگه نخوایید کار کنید هیچ کاری ارزش وقت گذاشتن نداره

2706