1345
1273

اگه دنبال تقویت مهارتهای کودکان خود هستین   

یه سری به ما بزنید

برو دکتر بهت شیاف میده و بعدم استراحت کن تا انشاالله جای نی نی سفت شه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   

مطمئنی از واژنت بوده شاید زخمی چیزی بودخ

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...
1334
1308
اره مطمئنم

خب پس استراحت مطلق شو اصلا تکون نخور شیافم خودت میتونی از داروحانه تهیه کنی موردی نداره فقط جای کوچولوتو سفت میکنه اگر بیشتر شد برو دکتر حتمت

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...
اسم شیافش چیه؟

پروژسترون ۴۰۰

1346