2733
2734
عنوان

دختری که امروز به آرزوش رسید

| مشاهده متن کامل بحث + 2050 بازدید | 139 پست

ای کاش به جای توهین و فحش کلا تو هر جا و فضا مجازی،فقط با دلیل همدیگر رو متقاعد کنیم.فقط دلیل.من دلیل،او دلیل،من دلیل‌او دلیل..

نهایتا به یک نتیجه گیری شفاف رسید که ریشه کار چی.چی شد که اینجوری شد

دنیاگل و بلبلی میشه،همه جا حرف از دوستی و محبت..

🌸الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم🌸
من اصلا همچین حرفی نزدم مذهب هر کسی به خودش مربوطه و بهشت و جهنمش هم به من مربوط نیست ولی من اگه جوا ...

کاشکی کلمات منفی از دایره المعارف حذف میشد

توهین کردن هامون فقط با کلمات مثبت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا همچین حرفی نزدم مذهب هر کسی به خودش مربوطه و بهشت و جهنمش هم به من مربوط نیست ولی من اگه جوا ...

نه عصباني نشيد

اونم نميدونه چطور حرفش رو بزنه

بيايد باور كنيم خرافه تو دينمون داره بيداد ميكنه

اين اصلا به نفعمون نيست

اينم اثاثش مسئولين مملكتن كه ميخوان مارو  با اينا پاييند و دربند كنن تا صدامون درنياد

تو هرخفتي زندگي كنيم و دم نزنيم

كه اگه بزنيم ضد دين و خداييم

دلمون واس بچه هامون بسوزه

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!
ریلکس ریلکس ریلکس تر😂😂😂

شرمنده من نباید توهین میکردم باور کنید اولین باره این طور رک حرف زدم خودم هم بعدا شرمنده شدم🙁🙁 یدفه خون به مغزم نرسید اخه ائمه واقعا خط قرمز منن ولی اینکه تو تلوزیون ریا زیاده قبول دارم به هر حال حلال کنید😊😊 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2728

دنیاگل و بلبلی میشه،همه جا حرف از دوستی و محبت

اگر و فقط اگر 

با کلمات مثبت و فقط با دلیل لب به صحبت بگشاییم

از محبت خارها،گل می شود

از محبت تلخها شیرین شود

وز محبت مسها زرین شود

از محبت دردها صافی شود

وز محبت دردها شافی شود

از محبت خارها گل میشود

وز محبت سرکه ها مل میشود

از محبت دار تختی میشود

وز محبت بار تختی میشود

از محبت سجن گلشن میشود

بی محبت روضه گلخن میشود

از محبت نار نوری میشود

وز محبت دیو حوری میشود

از محبت سنگ روغن میشود

بی محبت موم آهن میشود

از محبت حزن شادی میشود

وز محبت غول هادی میشود

از محبت نیش نوشی میشود

وز محبت شیر موشی میشود

از محبت سقم صحت میشود

وز محبت قهر رحمت میشود

از محبت مرده زنده میشود

وز محبت شاه بنده می شود

از محبت گردد او محبوب حق

گرچه طالب بود شد مطلوب حق

شرمنده من نباید توهین میکردم باور کنید اولین باره این طور رک حرف زدم خودم هم بعدا شرمنده شدم🙁🙁 یدف ...

دور از جون بعضی وقتا آدم اینجوری میشه خودمم گاهی نمیدونم چی میگم خخخ. دشمنتون شرمنده باشه

2738

از محبت گردد او محبوب حق

گرچه طالب بود شد مطلوب حق

تو کشورای کافر کسی که به دنیا میاد از همون اول ساپورت میکنن اگه پدرو مادرشون خوب نباشن و بهشون اهمیت ...

غربی ها همه فکرشون متمرکز به دنیا

آدم کلا تو هر زمینه ای متمرکز بشه خوب عمل میکنه

دلیل نمیشه چون دنیاشون آباد،اخرت شون هم اباد

اگر پول و ظاهر نشونه دوست داشتن خدا به بنده بود،یزید و معاویه انقدر جاه و ثروت نداشتند،ترامپ و صدام انقدر پول دار نبودند و معصومین ع در فقر زندگی نمیکردند تا حال فقرا رو درک کنند

اعتقادات هرکس برای خودشه استارتر چرا جبهه میگیری؟؟

کسایی که این حرفارو تو گوشمون کردن و این مرثیه هارو سرودن نوادگانشون کلی پول بیت المال میخورن و بی ام دبیلیو سوار میشن فرمون ماشینشون از شیشه عینک افتابی میلیونیشون پیداست و سیتیزن کانادارو دارن و گرین کارت آمریکارو

اینارو تو کله ما کردن تا جایگاه خودشون حفظ شه

متاسفانه تو جامعه ای هستیم که داشتن لحن عربی و به کار بردن ح حلقی افتخار بزرگمونه

دخترکــم! زیباترین هدیه خداـ ممنون که به من حس زیبای مادر بودن بخشیدی
اسمش نهی از منکر و ترغیب به سوی خداست نیت مهم امام حسین ع:من برای زنده نگه داشتن امر به معروف و نه ...

بله اتفاقا فکر جالبی کردن این امر رو به وجود اوردن چون للان1400ساله مسلمونا افتادن به جون هم نمونش از کلیپ های کتک کاریه ایران زیاد مشاهده میشه 

غربی ها همه فکرشون متمرکز به دنیا آدم کلا تو هر زمینه ای متمرکز بشه خوب عمل میکنه دلیل نمیشه چون د ...

ببین تو ایران فقر خیلی زیاده خودتم میدونی که اون مسئولین میتونن با این همه ثروتی که دارن میتونن این فقر رو ریشه کن کنن اما مردم رو گرسنه نگه داشتن و هیچ کمکی بهشون نمیکنن. 

خودت میدونی که خدا گفته بزرگ کردن بچه ی یتیم از هزار تا عبادت برا من با ارزش تره.

وقتی جامعه ای فقر توش باشه دین به هیچ دردش نمیخوره الان تو این وضعیت فقط ی مدیریت درسته که میتونه مردم رو از این بدبختی نجات بده. فقط ی آدم کاربلد میخواد که البته دزد هم نباشه و دل بسوزونه برا مردم 

خجالت بکشید.حضرت ابوالفضل و امام حسین خرافات نیستند خدا هدایتت کنه اعوذبالله من الشیطان الرجیم بگو ...

😂😂😂😂😂😂😂

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......
2706