2737
2734
عنوان

فست فود در بارداری چه عواقبی داره

181 بازدید | 20 پست

اصلانمیتونم اشپزی کنم انگار فلج شدم کباب وپلو ومرغ وخورش هم نمیتونم داعم بخورم همش کارم شده فست فود سالادالویه اماده و همبر وپیراشکی و نوشابه اینا نگرانم هیچی از ضرراش برای بچه نمیدونم شمامیدونین

المیرا مستوفی...

هر چی میلته بخور 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😑😑 واقعا نمیدونی؟؟؟ 

برا آدم سالمشم ضرر داره ب این فک کن داری با جون عزیزترین کست بازی میکنی و از الان آسیب میزنی بهش

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2738

نوشابه خیییلی مضره خواهر شوهرم باردار بود فقط نوشابه میخورد خیلی الان دخترش ۴ سالشه همیشه مریض تب شدید بی حالی لرز همه جا دکتر بردنش یه دکترفوق تخصص بهش گفته از جنینی ضعیف و بی بنیان شده دیگه خوب نمیشه نمیفهمن چشه

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍
همین؟

منم مثل شما بوی برنج و خورشت و پلو حالمو بد میکنه. فقط غذای نونی و یا فست فود. دکترم گفت هفته ای یکبار فست فود اشکال نداره. منم غذا بیرونی میخورم.

دوستمم ماشالله هر روز فست فود خورد بچش چهارکیلو بود و اصلا هم نه پیش فعاله نه شر 

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
2706