1147
1341
😅😅😅😅😅

چیه خو😂

نخند😐

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

وقتی همسرت کنار شماست و روابط جنسیش اوکیه اصولا نباید همچین چیزی رو تجربه کنه 

اگه تکرار میشه بره پزشک

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

دست خودش که نیست که بخوایم به روش بیاریم، اتفاقا میرم پی خودم که من شاید کمکاری کردم که بنده خدا سسریز کرده

البته بعضیا باغذاهای سرد مثل ماست اینا اگ شب بخورن اینجوری میشن،بگو لباسشو خودش بشوره، دیگه تکرار نمیکنه🤣😂

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رَبَّنا‌‌‌ هَب‌‌ لَنا‌‌ مِن‌‌ رَحمَتِکَ‌ ذُرّیَتِنا‌ قُرَّه‌ اَعیُن😇🙏🏻        خدای ما،از رحمتت فرزندانی برما ببخش که نور چشممان باشند🤗🤩میشه برای سلامتی نینیم صلوات بفرستی😘
1334

ول کنا دیوانه ای؟مگه دست خودشه خواب میبینه خب,خواب خودتو میبینه بلااااا,اشکالی نداره صد درصد مردا اینجوری میشن شک نکن ,خنگن دیگه خواهر واقعیتو از خواب تشخیص نمیدن

امروز بهترین روزه و قراره یه اتفاق قشنگ برات بیوفته
1226
1331