2733
2739

سلام خانما من ديشب خواب يه خرگوش مادر و دتا بچه خرگوش شبيه هم ديدم كسى ميدونه تعبيرش چيه؟؟؟خودمم همش دنبال بچه خرگوشا بودم اخه كوچولو و ناز بودن خيلى

@varparide25    ممنونم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

خرگوش و بچه خرگوش بنابر شرایط بیننده خواب تعبیر میشن،مجردی یا متاهل؟

برا مجرد رسیدن به موقعیتهای زندگیه که براش سود و سرگرمی و شادی داره

برا متاهل میتونه به فرزند تعبیر داشته باشه و مشغول شدن با بچه و رسیدن سود و نعمت انشاالله.

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خرگوش و بچه خرگوش بنابر شرایط بیننده خواب تعبیر میشن،مجردی یا متاهل؟ برا مجرد رسیدن به موقعیتهای زن ...

متاهل هستم انتفاقا اى وى اف كردم دو ماه ديگه انتقال جنين دارم ديشب اين خوابو ديدم

2728
متاهل هستم انتفاقا اى وى اف كردم دو ماه ديگه انتقال جنين دارم ديشب اين خوابو ديدم

خیره انشاالله

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪