2737
2734

اینجا زیاد دیدم ولی خیلیا تازه ۱۲ هفته قلبو دیدن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

بعد از سقط سریع باردار میشی، حتی اگر قبلش مشکل داشته باشی

بعد سقط خیلی باید به خودت برسی که بدنت به حالت اول برگرده

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله به زودی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731

من جنینم قلب داشت ولی بعد از کار افتاد.پاییز میشه سه سال و میترسم اقدام کنم😞😞😞😞

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

گلم چندوقتته؟

عجله نکن برای سقط

کمی صبوری کن حداقل دوسه هفته

بعضی بچه ها دیرقلبشون تشکیل میشه امادرعوض جزءنوابغ میشن.

عجول نباش برای سقط جگرگوشه ت

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
2738

من سقط بخاطر تشکیل نشدن قلب داشتم سه ماه بعدش باردار شدم و نی نی هم سالمه خدا رو شکر. میگن بدن بعد سقط آمادگی برای بارداری داره چون یبار تجربش کرده برای همین زود باردار میشی

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
بعد از سقط سریع باردار میشی، حتی اگر قبلش مشکل داشته باشی بعد سقط خیلی باید به خودت برسی که بدنت به ...

والا من ۳تا سقط داشتم آخریش۳سال پیش بود وتا الان خبری نیست.شانس من

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
گلم چندوقتته؟ عجله نکن برای سقط کمی صبوری کن حداقل دوسه هفته بعضی بچه ها دیرقلبشون تشکیل میشه اما ...

من  باردار نیستم

چند ماه پیش بودم...افتادم به خونریزیه شدید...

خودش سقط شد  

هفته 6 بودم قلبش ضعیف بود و دکتر گفت 50 به 50 هس که بمونه یا نمونه چون خیلی ضعیفه

که 10 روز بعد سونو دادم همون 6 هفته مونده بود نگو قلبش نزده بود که و بعدش لکه افتادم و خونریزی شدید و سقط کامل شد خودش بگم که شیاف پروژسترون گذاشتم چون میگفتن اگه قلبش بزنه شیاف باعث میشه بمونه اگه نزنه دفعش میکنه دقیقا هم اینجور شد. 

خلاصه بعد سقط 10 روز بعدش پاک شدم و گرمی جات و کاچی و سیاهدونه و عسل زیاد خوردم تا 10 روز بعدشم دوباره اقدام 

الان مشکوک هستم به بارداری هفت بعد آزمایش میدم دعا کنید برام باردار باشم باز و صحیح سالم بمونه برام 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 
والا من ۳تا سقط داشتم آخریش۳سال پیش بود وتا الان خبری نیست.شانس من

سریع بعد سقط اقدام کردی؟ 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 

من سال 96 باردار شدم ولی پوچ بود یعنی فقط ساک حاملگی تشکیل شده بود  و هیچی توش نبود تا هفته هشتم نهم هم صبر کردم بعددش با قرص زیر زبونی و شربت زعفرون انداختمش . دکتر گفت بعد 6 ماه میتونی باردار شی ولی من اونقدر ترسیده بودم و عذاب کشیده بودم که کلا یکسال به بچه فکر هم نکردم . الان هم ماه پنجم بارداریمه

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2706