سلام عزیزم شما لنفوسیت تراپی کردی ؟ 

کجا و چقد هزینه اش شد 

خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر....
سلام عزیزم شما لنفوسیت تراپی کردی ؟  کجا و چقد هزینه اش شد

سلام اره انجام دادم چهاربار جواب نداد دوبار خون شوهرم دوبار هم دونر گرفتم 

بیمارستان صارم انجام دادم هردفعه نزدیک هفصد تومن 

وقتی جواب نداد دیگه الان قرص پریدینیزول میخورم توبارداری

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اره انجام دادم چهاربار جواب نداد دوبار خون شوهرم دوبار هم دونر گرفتم  بیمارستان صارم انجا ...

سرم هم دارین ؟

خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر....
2728

سلام عزیزم شما آپکا چندبود واسه شما لنفوست تجویز کردن؟ 

توراخدا کمکم کن 🤕نگرانم 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
سلام عزیزم شما آپکا چندبود واسه شما لنفوست تجویز کردن؟   توراخدا کمکم کن 🤕نگرانم

سلام برای من ۵.۵ بود با چهاربار تزریق و دونر گرفتن شد ۱۰ جواب نداد دیگه حامله که شدم الان قرص پریدنیزول ۵میخورم میخورم 

دلواپس نباش منم کلی گریه کردم که جواب نداد بهم اما باقرص کورتون مشکلت حل میشه 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
سلام برای من ۵.۵ بود با چهاربار تزریق و دونر گرفتن شد ۱۰ جواب نداد دیگه حامله که شدم الان قرص پریدنی ...

من الانم روزانه نصف پردنی مصرف میکنم🤲

جوابم حاضر بشه ببینم دکتر چی میگه 

انشالله نتیجه بده و سالم وصالح بچه هامونو بغل بگیریم🥺🤲

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

الان بارداری شما؟ 

اره 

خداراشکرررررر🤲بسلامتی بغل بگیری نی نی را

عزیزم شما دکترت کی بود؟منم مشکل شما رو دلرم. سوالم اینه وقتی با پردنیزولون و سرم مشکل حل میشه چرا لنفو تراپی بکنم. دکترم برام لنفوسیت تراپی نوشته امروز مرحله اول هستم ولی دودلم دکترم قبول نمیکنه قرص و سرم رو. فکر کنم به فکر جیب خودشون هستم