1351
1273
عنوان

یعنی شوهرم از چهرم بدش میاد

282 بازدید | 28 پست

دخترم کپی خودمه همه میگن 

ولی شوهرم از هر کی میشنوه بدش میاد 

حتی یبار شنیدم به دخترم میگفت تو شبیه عمو فرزادی درصورتیکه اصلا به هیچکس جز خودم شباهت نداره 

یروز هم برادرشوهرم همش به دخترم میگفت اردیبهشتی کوچولو 

شوهرم گفت شبیه عکس بچگیای داداش فرزاد نیس برادرشوهرم گفت نه داداش بالا بری پایین بیای دخترت شبیه مادرشه 

خلاصه بدش میاد دخترم مث خودمه

حسودیش میشه لابد

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•               {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}           زن ستیزی،زنان علیه زنان،تحمیل عقیده،دفاع از وحشی گری مردها به اسم غیرت!، تاپیکای بی سر و ته و بی مفهوم،تاپیکای خیانت و دعوا و... همه و همه باعث شده نسبت به قبل خیلیی کمتر بیام سایت،خیلی کم..فقط بخاطر حضور دوستای خوبمه که اینجام💖                                                                         

واااا

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
1274

نه چرا فکرمیکنی از چهره تو بدش میاد،اگه بدش میومد که باهات ازدواج نمیکرد ولی مردا تاجاییکه من میدونم دوس دارن بچشون شبیه خودشون باشه که مثلا بگن ژن من غالبه و بچه شبیه منه حالا درمورد همه آقابون صدق نمیکنه ها ولی اکثرا اینطورن

1308

جالبه مادر شوهرم اینا در این‌مورد خیلی منطقین خوشحال میشن پسرام شبیه من و داداشام بشن چون به نظرشون خوشکل و خوش هیکلیم وقتی میگم یا کسی میگه خوشحال میشن

ولی بعضیا ناراحت میشن بچه شبیه خودشون‌نباشه سر این حرفا رقابت دارن چندین مورد دیدم شوهر منم دوست داشت حداعقل یکی از بچه ها شبیه اون بشه ولی نشد دیگخ مقاومتم نمیکنه قبول کرد حقیقت رو

ولی شوهرت نمیخواد قبول کنه فعلا😃

1331